SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Witam, mam 16 lat, mój staż treningowy to 5 miesięcy. Od poniedziałku biore się troszkę za fat... który zakochał sie wemnie i niechce mnie opuścic :D Od poniedziałku przystępuję do diety redukcyjnej i treningu FBW. Ilość powtórzeń w serii to 15, ćwiczyć mam zamiar jednym zestwem przez 4 tygodnie.

Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie górnym 3s

Tricepsy:
- wyciskani sztangi wąsko 2s

Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga stojąc 2s

Plecy:
- Podciąganie na drążku 2s
- Martwy ciąg 2s

Nogi:
- wykroki z hantlami 2s
- sównica 2s

Barki:
- arnoldki 2s

Wszystkie ćwiczenia (oprocz nóg) zrobiłem celowo na wolnych cięzarach :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 964 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16187
Po 1 kolejność:

Nogi-plecy-klatka-barki-triceps-biceps-łydki

Po 2: Wywal wykroki i daj coś na łydki, proponował bym standardowe wspięcia na palce 2 serie.

Po 3: Suwnice daj 3 serie.

Po 4: Osobiście zamienił bym jeszcze wyciskanie wąsko na jakiegoś francuza. Bo nie wiem czy dasz rade to zrobic

"[...] jak się nie ma forsy, wszystko idzie jak k***ie w deszcz." - Julio Cortázar
“Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, jedziesz zbyt wolno” - Sir Stirling Moss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
1: kolejność ustawiłem według swojego uznania :) bo zalezy mi najbardziej na klatce czyli klatka + triceps i bic a nastepnie reszta parti...

2: sównica bardzo dobrze działa na łydki... bo robie ją z ruchem stawu skokowego

3: i tak na nogi mam az 12 serii tygodniowo

4: dlaczego mialbym nie dac rady? francuzy robilem w cyklu ktory wlasnie skonczylem (masowym) wiec z luznych ciezarow wybralem wyciskanie wasko.

Fajnie by było jakby sprawdził ktoś z duzym doświadczeniem na siłowni a nie z artów ;)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase - potrzebna pomoc

Następny temat

plan treningowy :)

WHEY premium