SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW do spr. Powrót po dłuuuuugiej przerwie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1724

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
erniiii??? a ramion to w tym treningu sie nie cwiczy? tzn. chodzi mi o osobne cwiczenia na bica i trica. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3030
Tak moją drogą to 2 serie wspięć na palce, aż paliło :)

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
emaks03 nie ma potrzeby, te miesnie i tak dostaja bodziec przy tym planie :) Oczywiscie jezeli uwazasz ze jestes na tyle obeznany z podstawami ze mozesz dorzucic bic/tric to smialo, nikt nie zabrania :)

galazka55: polecam na lydki robic tak iz nie liczyc sobie powtorzen tylko jak poczujesz ze juz Cie zaczyna palić to wtedy liczysz 30 powtorzen i dopiero koniec, bardzo fajna sprawa ;)

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2009-05-15 22:04:48

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3030
ty ja w szkole szafkę mam na 3-im pietrze wiec muszę się tam jakoś doczołgać po schodach ^^ To ja zawsze robiłem aż będzie palić ale chyba nigdy nie zrobiłem 30powt. w serii ;P Niewiem wezmę sobie tym planem zobaczę, a jak nie to dorzucę coś na bicka i trica. W tej chwili to nawet maxów nie znam. Tak z ciekawości, ile wam idzie siły na płaskiej na miecha ?

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Nie licz tak, bo nie ma takiego wyznacznika. Na poczatku idzie duzo pozniej coraz mniej, wszystko zalezy od predyspozycji. Mnie w ciagu 2 miesiecy 25kg przyszło progresu na ławce. Ale nie sugeruj sie tym ;)

Co do łydek to spoko, dasz rade po takim treningu =D

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Az tak super obeznany nie jestem! :) Ale moim priorytetem sa jednak ramiona! :) Dotychczas cwiczylem splitem i chce teraz sprobowac FBW. Jakos nie moge uwierzyc, ze nie cwiczac bezposrednio ramion osiagne duze efekty! Micha jest tak wrazie co! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
emaks03, jesli chcesz porad załoz osobny temat, nie bedziemy zasmiecac tego.

Wypelnisz tam ankiete i sie okaze czy potrzebne czy nie ;)

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2009-05-15 22:20:56

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3030
No jak 25 to chyba nie bede sie sugerowac, mnie np. ~4kg/1 mies. Dobra ide , koniec spamu na dzis . narka dzieki sogi leca :)

PZDR. 4 all ;P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Ale to bedzie glupie jak zaloze nowy temat i zadam pytanie odnosnie tych ramion w FBW, a Ty juz jestes wtajemniczony w moja sprawe! :D To napiszesz mi jak to sie ma do ramion w FBW? Bo napewno skorzystam z Twojej rospiski tego treningu. A kto mi lepiej odpowie, jak nie Ty? :) Tak wogole to musialbym sie nauczyc edytowac posty! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
dzieki, pozdrawiam i przyrostow zycze.


emaks, nie jestem znawcą, poprostu przekazałem moja nikła wiedze.

Napisz temat i rozpisz wszystko dokladnie - napisz ten plan, ankiete i zapytaj co z ramionami, nikt Cie nie okrzyczy za to.

Zmieniony przez - erniiii w dniu 2009-05-15 22:29:15

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brzuszki trening fbw

Następny temat

Plan do oceny.

WHEY premium