SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW 4 Dniowe na mase do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45565
Traktor mógłbyś jeszcze polecić jakieś ćwiczenie na brzuch? I odpowiedzieć na posta powyżej bo dalej stoję na tym samym problemie

Pomogłem? Daj soga, zmotywuje mnie to do dalszej pomocy w temacie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39811
tak ciezko dobrac sobie cwiczenia na brzuch?!

http://www.sfd.pl/Cw_na_brzuch_do_5x5-t702937.html

lydki - zacznij stosowac ciezkie,podstawowe cwiczenie,czyli wspiecia STOJAC.
rob na poczatek kazdej sesji.
sprobuj roznicowac zakresy: 5-10-15

klatka
zmien cwiczenie - inny kat

wklej filmik z technika swojego wycisku

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 347 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45565
Ciężko nie jest tylko chciałem abyś doradził mi w lepszych. Dzieki :)

Ok a Czy moge po nogach robić łydki? Myślę że trudniej będzie mi się robić przysiad po łydkach po prostu.
Co do zakresu to zmieniać na każdej sesji raz 5 raz 10 raz 15 czy dany zakres ruchów ciągnać jakiś czas potem zastosować inny zakres i zobaczyć na czym sa najlepsze efekty? I jakie przerwy między seriami w łydkach? Zawsze stosowałęm krótki coś kolo 30-45sec.

We wtorek wrzucę technikę wycisku to ocenisz. Dzieki :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 39811
"Myślę że trudniej będzie mi się robić ..."

po prostu sprobuj.

tak-ogranicz przerwy wypoczynkowe w trakcie lydek do min .

5-10-15
tak,jak napisalem.
na kazdej sesji zrobisz z innym zakresem.

rampuj,czyli nie licz serii,tylko rob,ile fabryka dala(w danym dniu).
zacznij od jakiegos malego poziomu,dokladaj w rownych skokach,az jednego dnia:nie wykonasz 5p w serii,nastepnego dnia: 10p....a jeszcze nastepnego: 15p .
oczywiscie tam,gdzie jest najnizszy zakres,czyli 5 - machniesz tych serii bardzo duzo, nie przejmuj sie. zobaczymy,jak zareaguja Twoje lydy na taka objetosc.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok tylko jedej rzeczy nie rozumiem. Załóżmy że robie dzień gdzie mam tylko po 5p na serię. Mam dokładać ciężar z seri na serię aż nie już nie będę mieć siły wykonać5p czy robie objętościowo serie czyli stałm ciężarem i dokładam z treningu 5powtórzeniowego na trening?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
pytasz o lydki? tak-stosuj rampowanie,czyli nie licz ilosci serii,lecz trzymaj sie zalozonej liczby powtorzen i rob tyle,ile bedziesz mogl(w danym dniu)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split na mase do oceny.

Następny temat

Kilka pytań.

whey deli