SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW >>>>Trening redukcja - PUSH and PULL czy Split partia x2??? Co wybrać??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Witam

24 lata, 173cm,79kg, redukcja, dieta dopięta na 100%, staż 15miesięcy

Do tej pory 4xtydz Ciężkie FBW(w tyg 2 x przysiady, 2x martwy, plecy na każdym treningu, bardzo duża objętość- 1,5-2godz trening)



Tym planem zrobiłem 6 tyg redukcji...z brzucha dużo zeszło, tłuszcz leci. waga w miejscu praktycznie, z treningu na trening dokładałem ciężar...i w 6 tyg osiągnąłem w niektórych ćwiczeniach szczyt(niektórych)



Teraz robię tydz roztrenowania i zastanawiam się czy zresetować cięzary o 10-15% i lecieć dalej czy zmienić plan na przygotowany który wrzuce....zaszła tak jakby rekompozycja...łapa troszke urosła, ogólnie nabicie lepsze, gęstość lepsza...

Wrzuce 2 nowe plany w sumie podobne i coś doradzcie...dodam że ten FBW dał mi w kość ale z efektami :) Pozdro :)

Który wybrać, zerknijcie na plany który wybrać i ewentualne korekty...pozdrawiam i liczę na pomoc ???

1.Push & Pull
2. Split z partią 2 razy w tyg






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witaj,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, treningu przygotowanego przez naszych trenerów.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
jakbyś wypełnił ankietę to już byłby jakiś punkt zaczepienia w tym Twoim temacie, bez niej właściwie nie wiadomo od czego zacząć; chyba tylko od doradzania na ślepo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK: diwadek
PŁEĆ: M
WIEK: 24
WZROST: 173
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 15 miesięcy

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 79,8
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:-
OBWÓD RAMIENIA:39,5
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:62
OBWÓD BIODER:
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:
OBWÓD BARKÓW:
OBWÓD NADGARSTKA:
OBWÓD KOSTKI U NOGI:

****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: [cięzar X powtórzenia] -130x5
MARTWY CIĄG: [cięzar X powtórzenia] - 145x5, 160x1
WYCISK SZTANGI NA ŁAWCE POZIOMEJ:85x4,100x1
WIOSŁOWANIE SZTANGĄ : [cięzar X powtórzenia] - 80x8
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [cięzar X powtórzenia] - 65x5

****CEL*************************************************

INTERESUJE MNIE MEZOCYKL [np. 2-3-4 cykle 4 tygodniowe] :

REDUKCJA JAKOŚCIOWA/ REDUKCJA


POPRZEDNIO ROBIŁEM [CO I JAK DŁUGO] : Reverse z masą 5 miesięcy, split partia raz w tygodniu, ostatnie 6 tyg redukcja z FBW 4xtydz

STAN ZDROWIA*****************************************
Bardzo dobry

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK



JAKĄ DIETE PLANUJESZ W NOWYM MEZOCYKLU:
PODAZ KALORII NA START: 2100
ILOSC BIALKA NA KGMC NA START: 210
ILOSC TLUSZCZU NA KGMC NA START:50
ILOSC WEGLOWODANOW NA KGMC NA START:200


CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: Białko, kreatyna, bcaa, multiwitamina, wit CiD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
push-pull mimo wszystko powinien być odpowiedniejszy; zawsze to bardziej wszechstronny rozwój, a częstotliwość też nie taka mała- rozumiem, ze już teraz koniec z redukcją a interesuje Cię bardziej masa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Nie, nie....nadal redukcja....Zrobiła się fajna jakby rekompozycja, pojawiają się cztery kostki u góry, a waga praktycznie bez zmian...ale chcę dociąć ten brzuch bardziej...w tym fbw miałem na plecy w tyg 36 serii....Fbw wyszło mi na mega plus, ale było mega męczące....chciałbym coś zmienić,ale zachować nadal dużą objętość, aby nie było spadków.... Myślę, ze jeszcze około 2 miesiące redukcji, a potem reverse powoli kcal w góre i nowy plan, który już mam...będzie to P.H.A.T. by Layne Norton...a do tego czasu co myślisz? Na redukcje??

Zmieniony przez - diwadek w dniu 2015-04-27 21:42:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
push-pull spokojnie możesz robić- kwestia nie przesadzenia z objętością i będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Ten push pull co wrzuciłem z dniem bardziej siłowym i bardziej hipertroficznym jest dobry? Jak z powtórzeniami i seriami??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zamysł niezły i jeszcze do pewnej analizy ten plan, jednakże nogi coś olałeś i musisz to poprawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1421 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47254
Uwierz mi, 2x w tyg po 5 serii ciezkich przysiadów wystarczaja u mnie spokojnie.....ponadto przez okres masy zrobilem ogromny progres na nogach i teraz je jakby to powiedziec, szlifuje...nogi to moja najlepsza partia i nie chce je wiecej rozbudowywac...takze kwestie nog mozemy pominac...z tyg na tydz dokladam ciezar na przysiadach mimo redukcji, takze nie jest zle....skupmy sie na reszcie...jak wyglada reszta? w silowych cwiczeniach stosowalbym 2 serie wstepne z 50% ciezaru w 5 ruchach i nastepnie 5 wlasciwych na stalym ciezarze 3-5 ruchow, a w reszcie zwiekszanie ciezaru z serii nas serie? co sadzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ok. to - przyjmijmy- że plan jest już dobry; albo inaczej- wyczerpaliśmy już możliwości jego udoskonalenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy push_pull_legs_arms pomoc

Następny temat

Pilnie prosze o pomoc w treningu

WHEY premium