SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAT TRANSPORTER VS. LECYTYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
mam pytanko do znawców tematu na co lepiej wydać pieniądze na fat transporter czy na lecytyne.
fat tr. ma w składzie cholinę i inozytol + dodatki
lecytyna składa się z choliny i inozytolu
wiec na co lepiej wydać kasy cykl redukcyjny potrwałby 90 dni więc na fat tr musze wydać prawie 150 zeta trochę drogo i myśłałem na zastąpieniem go lecytyną.
czy to dobry pomysł jaęsli tak to w jakich dawkach brać lecytynę przed posiłkami i czy można ja łączyć ze stackami kreatynowymi.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
myślę, że tu nie powinno byc wątpliwości, że lecytyna w dużych dość dawkach da ci wiecej niż fat transp.- lecytyne bierz w dawkach 10-15g. dziennie- podzielonych na 2-3 razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
lecytynka, sprawdzona i działająca.dodatkowo aktywizator, wspomagający wysiłek umysłowy.jeśli sie uczysz jak najbardzie odczujesz dodatkowe kożyści.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odrzywki

Następny temat

Co po cyklu ? Coś brać czy nie ?

WHEY premium