SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAQ: Odżywki i suple a początkujacy. by Boguc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39895

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
a mnie powiadom przed wysłaniem posta, z chęcia sobie zobaczę co to będzie

no i fajnie, że coś tworzysz

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
King sprawdź meila. Poszła powiadomka. Właśnie jestem w środku pisania artykułu.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
DO WSZYSTKICH POCZĄTKUJĄCYCH:
Jakbyście czegoś nie wiedzieli w kwestii działania czy doboru odżywek i suplementów i mieli jakiekolwiek pytania, zadawajcie je w tym temacie. Postaram wam sie wszystkie niejasności na bieżąco wyjaśniać. Myślę, że pozostali mi w tym pomogą

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
siema,mam pytano co myszlisz o połączeniu mass XXL z tcm olimpa ???

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Cześć. Przeczytaj dokładnie całe FAQ. Mass XXL to gainer, który służy do uzupełniania braków węglowodanów i białka w diecie. Krótko mówiąc posiłek w proszku
TCM - jabłczan kreatyny.

Jak masz dobrą dietę wogóle nie potrzebujesz mass XXL bo nie będziesz miał braków do uzupełnień. Co do tcm - jabłczan jak jabłczan.
Teraz ja zadam Ci pytania i pomogę Ci po odpowiedzeniu na nie:
Ile czasu już ćwiczysz?
Brałes już kiedykolwiek jakieś odżywki?
Masz dietę, lub przynajmniej masz jej zarys?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
Ile czasu już ćwiczysz?
Brałes już kiedykolwiek jakieś odżywki?
Masz dietę, lub przynajmniej masz jej zarys?
1.Cwiczy to cwicze od roku ale od 2 tyg zaczałem na siłke chodzic.
2.odrzywki brałem mam za soba 1 cykl z tcm i bcaa po za tym brałem wszelakie białka i troszke gejnerów ogułem kombinuje zeby mase i troche siłey zdobyc.
3. diete mam ale nie bawie sie w te kalorie bo nie wiem za bardzo o co w tym chodzi,jem ryz,makaron,jogurty,pije mleka duzo,od czasu do czasu jakies miesko. no i to na tyle

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
A jak wcześniej ćwiczyłeś, że dopiero od 2 tygodni na siłce?

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
wczesniej w domu.ławeczka gryf duzy i mały i jazda przez rok:)

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 777
o własnie i jak bys mugł dac jakąs nazwe odrzywki na mase??
a co myszlisz bo odrzwykach wysoko białkowych??

Początki sa trudne,ale nikt nie powiedział ze będzie łatwo:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Big Papaj, czy Ty nie umiesz czytać? Wszystko jest zawarte w Faq i wyjaśnione aby wszyscy zrozumieli.

PS: Jak masz dietę i przemyślany trening to możesz sobie zrobić cykl TCM + mono, dokup witaminki i zma apteczne. Po tym cyklu odczekujesz conajmniej 8 tygodni i możesz sobie zrobić cykl 2x małe CP (Cell Pump z biogenixa).
Odżywki wysokobiałkowe - myślę o nich tyle, że służą do uzupełniania braków w diecie w białko. Przydatne podczas np. choroby ponieważ brak apetytu. Przydatne podczas sytuacji, w której nie możemy zjeść pełnowartościowego posiłku. Ewentualnie przydatne po treningu, ze względu na szybką przyswajalność tych białek. Zawsze jedzenie lepsze od odżywki.
PS2: Poczytaj trochę, bo forum to kopalnia wiedzy a mylisz pojecia. Przede wszystkim jeszcze raz uważnie przeczytaj te faq.

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-12-22 12:05:32

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co po Kreatynie?

Następny temat

czy to jest dobre?

WHEY premium