SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - sezon 2015

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9361

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Informacja na temat ostatniego typera jest straszna… Chcialbym sie widziec z decydentem aby po męsku, merytorycznie porozmawiac o szkodach jakie wywola ta decyzja na kilku, ale za to mega prawdziwych fanach F1. Żądam bezplatnych konsultacji z psychologiem, bo nie poradze sobie z tą stratą. Jest mi niezmiernie smutno…
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Muszę przyznać, że imponująco wygląda ta sekcja stadionowa na meksykańskim torze


Zmieniony przez - wikt w dniu 2015-10-31 20:41:58

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
eliasz79
Informacja na temat ostatniego typera jest straszna… Chcialbym sie widziec z decydentem aby po męsku, merytorycznie porozmawiac o szkodach jakie wywola ta decyzja na kilku, ale za to mega prawdziwych fanach F1. Żądam bezplatnych konsultacji z psychologiem, bo nie poradze sobie z tą stratą. Jest mi niezmiernie smutno…


Napisz do Anubisa, to nasz nadworny psycholog

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Nie dam rady, jest ze mną naprawde kiepsko.
A tak powaznie, to po prostu szkoda, kilka lat sie w to bawiłem i dzieki typerowi mialem jeszcze jakis kontakt z forum.
Proponuje jednak jeszcze raz sprawe rozwazyc i zamiast typera zlikwidowac np. dzial doping… Wyszłoby to wszystkim bardziej na zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Ale typer moze byc prowadzony, tylko bez nagrod, poprostu dla fanu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 88
Tylko jak im się o opłaca? Skąd mają na to kasę? Przecież to nie są tanie rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Dla fanu tez moze byc ! Przynajmniej jesli o mnie chodzi, nie zalezy mi na nagrodach. Choc nie wiem co na to reszta ekipy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Prowadzenie typera bez nagród finansowych dla 4-5 osób ma sens? Gdzie te czasy, gdy w typerze brało udział kilkunastu/kilkudziesięciu użytkowników, ech...

Co do Grand Prix Meksyku, to sekcja stadionowa była MEGA !!! Szkoda tylko, że wyścig był pozbawiony większych emocji...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Prowadzenie typera dla 5 osób faktycznie nie ma wiekszego sensu, aczkolwiek gdyby byl, to chetnie bym gral

Trybuny w Maksyku mega !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Wyniki kwalifikacji do Grand Prix Abu Zabi



Rosberg zakończył sezon "kwalifikacyjny" wygrywając od GP Włoch wszystkie czasówki, WOW !!!


Zmieniony przez - Pippo w dniu 2015-11-28 15:26:12

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból z lewej strony pleców przy stawaniu a rękach

Następny temat

buty do biegania

WHEY premium