SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

F1 - Grand Prix Wielkiej Brytanii (sezon 2013)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4262

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Fajnie się oglądało, na pewno SC pomogły otwierając na nowo rywalizację. Massa, który w pewnym momencie był na ostatnim miejscu ostatecznie na szóstej pozycji, ładnie. Patrząc na wyniki końcowe Ferrari może być zadowolone porównując wyniki wyścigu i wyniki kwalifikacji. Mercedes chyba już bez problemu z oponami więc tajne testy pomogły. No i skrzynia Vettela ogromny pech, bo pewnie by utrzymał pierwsze miejsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Chyba najbardziej interesujący wyścig sezonu.
Szkopek dziś miał taki sam problem z skrzynią jak pod koniec tamtego sezonu Hamilton i to też jadąc na pierwszym miejscu i też pod koniec wyścigu.
Start dużo zamieszał, nie wiem dokładnie co tam się stało, ale wydaje mi się, że Grosjean coś tam przeskrobał.
Przebite cztery tylnie lewe opony, ale Hamilton i Massa wrócili do czołówki tylko dzięki SC, ale i tak cieszy mnie w miare dobra pozycja Massy.
McMlarenowi nawet "u siebie" nie udało się zapunktować, potężny kryzys zespołu.


Zmieniony przez - Perend w dniu 2013-06-30 22:06:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Webber chvjowo wystartował i po starcie tracił lawinowo pozycje, Grosjean tak jak i inni zawodnicy próbował to wykorzystać, tylko że Francuz ma dziwną zdolność stwarzania zamieszania na torze, więc uszkodził Australijczykowi "nos" bolidu.

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2013-07-01 02:09:41

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BoguslawR Informatyk Sklepu Administrator
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 996 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6756
Wrzawa na trybunach jak odpadł Vettel, widać tam też go nie lubią.
Opony nie wyrabiają już. Pewnie większość kierowców się zastanawiała czy nie stracą lewego tyłu po którymś zakręcie. Ogólnie wyścig ciekawy, a szczególnie końcówka, szarża Webbera i Alonso.

Co ja kotuję? - http://imgur.com/M4Q9b 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla siatkarza, poprawa dynamiki,prośba o ułożenie planu.

Następny temat

Karta pływacka - co i jak

WHEY premium