SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

F1 - Grand Prix USA (sezon 2014)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1736

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 24473 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75234
Austin

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 24473 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 75234
Najbliższe Grand Prix będzie uboższe o dwa zespoły - nie wystartują ekipy Caterhama i Marussi. Jakie są Wasze przewidywania na nadchodzący weekend F1 w USA? Zapraszam do dyskusji oraz oddawania typów w ankiecie i typerze

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 941 Napisanych postów 38193 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297189
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 6356 Napisanych postów 141902 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1082791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Pippo Moderator
Ekspert
Mam długoterminowy zakład na to, że Rosberg zostanie mistrzem, propaganda sukcesu opalonego mnie smuci...

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 6356 Napisanych postów 141902 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1082791
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 941 Napisanych postów 38193 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297189
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 46 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 542
Po Marussii i Caterhamie nikt raczej płakać nie będzie - pozbyliśmy się ze stawki najwolniejszych bolidów, które do F1 wnosiły wyłącznie większy tłok na torze. Jedyny żal wywołuje u mnie Kobayashi - lubię go za jego nieustępliwy styl jazdy (choć w tym sezonie nie miał okazji go pokazywać, a szkoda, bo wcześniej często dostarczał atrakcji spektakularnymi manewrami wyprzedzania).
Dla Caterhama to wielka porażka. Ten zespół zapowiadał się całkiem obiecująco i początkowo nieźle się rozwijał. Niestety "oszczędna" F1 ich wykończyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 15494 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 182467
Ja to mam przede wszystkim nadzieje ,że obaj Panowie w ostatnich juz 3 wyścigach które Nam zostały ,nie napotkają jakis na swojej drodze awarii,głupich błędów ze strony teamu czy tego ze jakiś łos wykluczy ich z wyścigu itp. historii..I tak jak Tomqu i Rutkow,stawia jak na razie na 5 wygrane GP z rzędu przez Lewisa.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14271
Rosberg założy pieluche na wyścig.
2 zespoły mniej, które były ale tak naprawde nie były, tzn. dla nich było Q3:D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Czas na 300m

Następny temat

Tani i sprawdzony wyjazdy na narty