SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ewenement. Help!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Mam 60kg wagi przy wzroście 191. Nieźle co? :). Przeczytałem na forum ,że jestem chyba ektomorfkikiem (czy jakoś tak) ,w każdym razie tym pierwszym typem .Pale ,pije (jak jest flota) i od czasu do czasu ćwiczę.Potrzebuję prze..banej diety ,która pomoże mi utyć przynajmniej te 10 kilo. Mi niechodzi o mięśnie ,trzeba mieć masę żeby coś potem robić, może to być tłuszcz ,byle żeby przytyłc co moim zdaniem jest nie możliwe ,bo góra ile przytyłem to 3kg i spaliłem je w tydzień:D. Proszę nie piszcie mi ,że to było (wiem że było 100 razy), ale tamte inne tematy mi nie pomagają to raz, a po drugie jestem ewenementem chyba :). Tak mało chyba nikt nie waży :p. Prosze żeby się znalazł miłosierny samarytanin który mi ułoży plan co mam żreć w ciągu dnia. Np: na śniadanie kromkę z masłem i z serem x 3 :P, 3 litry mleka do tego itd. Ja nieznam się na tych wszyskich białkach ,tłuszczach więc nic mi nie pomagają te tematy. Na pewno jest gdzieś tablica żywienia ,ale na bank nie dla mnie :P. Ja potrzebuję czegoś ekstremalnego ,bo powiedzcie że to jest normalna waga przy 190cm :). To będzie dla was jakby matura z dziedziny żywienia. Chcecie sprawdzić czy ja zdacie? :P. Wystarczy ,że utyję 2kg ,w ciągu tygodnia ,2 tygodni.. to będzie już cud dla mnie :P. Bardzo proszę o pomoc! nie odsyłajcie mnie do innych tematów ,tylko niech mi ktoś napisze skuteczną metodę na podwyższenie wagi. A tak apropo to niewiem jak można pić 4 litry wody mineralnej ,jak ja wypije 4 szklanki herbaty i jestem full :P, a gdzie tam 4 litry. I żeby dieta była jakoś w granicach cenowych :D, bo jak widzę ,że na śniadanie filet z kurczaka (pomijając fakt że na pewno przed szkoła bym się nie wyrobił) ,4 jogurty ,5 bananów ,wołowina ,20 dag szynki ,5kilo schabu :P ,fryki polane majonezem obtąkane w mące polane sosem do hamburgerów wytąkane w boczku (joke :P) to dziękuję za takie coś. Coś tak dla normalnego zjadacza chleba jak by się dało. Wiem ,że pewnie jestem śmieszny i za dużo wymagam ,ale zależy mi max na tym. Mam nadzieję ,że znajdzie się magik i mi pomoże. W każdym razie wątpie w to bardzo bo nie da się przytyć :P z diet. Udowodnijcie ,że się mylę . Napiszcie mi jak dla głąba co ma jeść kiedy ,jak ,ile ,jak często i będzie super zaje**ście. 3mam kciuki ,narazie, dzięki (PROSZĘ ,żeby nie wypowiadać się dla śmiechu i zabawy , i ci którzy się nie znają dobrze na dietach ,żeby lepiej spożytkowali czas na biciu konia ,a nie odpisaniu mi :D). Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
to przestań pić i palić i zacznij ćwiczyć. a jezeli chcesz dietę to musisz ją trzymać także przed szkołą i w szkole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
swoją drogą po rzuceniu palenia większość osób automatycznie tyje bez żadnych diet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
"Mi niechodzi o mięśnie ,trzeba mieć masę żeby coś potem robić"
chlopaku podstawowy blad w rozumowaniu!!!! albo robisz miesnie albo lapiesz tluszcz! tluszczu w miesnie nie zamienisz, wiec widzisz ze jedno z drugim nie ma wiele wspolnego. 3 rzeczy ktorych potrzebujesz - trening, dieta i wypoczynek czytaj forum a za jakis czas bedziesz wiedzial co i jak

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
dokładnie. najlepiej własnie się zaczyna jak nie ma się masy, bo potem podczas jej robienia siłą rzeczy łapiesz tłuszcz. jeżeli więc od początku masz go sporo potem nieciekawie to wygląda i zaczynasz się na gwałt rzeźbić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
poczytaj link niżej i zacznij wszystko od podstaw

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
i nie bij tyle konia

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe dobrze niebęde :P. Co do palenia to nie umiem więc to odpada. Ale wiecie ,palenie swoją drogą ,a 60 kg swoją :). Wiele mi wasze odpowiedzi nie dały ,choć sobie cenię wszystkie. A nie moglibyście mi podać jakiejś diety? Ale takiej fest mocnej dla drobnokościstych ,ale nie w gramach ,procentach itd, tylko taki już przykładowy żarłospis :). Może być tłuszcz :), bo 5 kilo tłuszczu mi na pewno nie zaszkodzi :P, potem mogę się zabrać za dodatkowe 5 kilo mięśni. Nie znacie czegoś co pomoże przytyć? sprawdzonego sposobu, ale nie dla normalnych kolesi ,tylko dla tych co mają astronomiczny metabolizm :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DObra widzę ,że nic nieodpisujecie, więc wiecie co wymyśliłem? Nie będe się bawił w żadne diety ,liczenie kalorii ,tłuszczów ,węglowodanych. B0 nawet gdybym przytył pewnie wypije piwo ,zapale papierosa i mi wszystko zejdzie . A ja wolę sobie poużywać życia puki jeszcze mogę :). Będe wdupiał wszystko i proste. I będe też ćwiczył regularnie. Mam 60 kg to jak z rok poćwicze ,to powinienem był fajnie szybki :). Jeden plus..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
jedz to co Twoj ojciec i cwicz 3-4 razy w tygodniu na silowni, oprocz zwyklych posilkow dorzuc 40-50g wegli prostych po treningu, w ciagu 3 miesiecy zlapiesz 5 kilo miesni (jesli nie bedziesz za duzo pil i palil ) powodzenia!

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bananki ?

Następny temat

OCENCIE DIETKE

WHEY premium