SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Euromed tbl & inj 1ml - opinie (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 668 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13636
A ja nabrałem tren i mam żółty kolor ?? tzn. że dil nasikał mi do amp ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Kumpel zjadl 200 tej mety i mowi ze nie jadl lepszej. Inny zjadl 300 i tez chwalil. Anty pimp Wam nie wyjdzie bo orale smigaja az milo. Winko tez chwala. Sam zaraz oxe odpalam. Zobaczymy. Wiem jak dziala wino, wiem jak dziala meta wiec jesli bedzie tam cos z tych srodkow powiniene odczuc chyba ;)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
to teraz ja: Ostatnim czasy pare rzeczy z EU brałem i tak: Dece ciągnołem 8 tyg. i odstawiłem, deki brat tam i objawów brania nandrolonu, przeszedłem na inny odrazu różnica... libido w dól, głowa pęka itp, mete jechałem 3 tyg. i odstawiłem, g**** straszne... brałem także winko - kopie niemiłosiernie jest ok, także Ture ostatnio i też działa. moja szczera opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dziwna opinia z meta, ja slyszałem pochlebne opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 40
lestat, nie mam powodu kłamać, przecież to nie pimp ani antypimp, wiem to z doświadczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
Ja tak samo, otworzyłem dzisiaj 2 butle, może jedną się trafiła lipna, lecę tydzień teraz z niej 50mg ed.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
Jak Antek się sprawuje ? Na etykiecie chłopakom się cyferki pomyliły i dali 50mg per tabs :)

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SpAiro_
Jak Antek się sprawuje ? Na etykiecie chłopakom się cyferki pomyliły i dali 50mg per tabs :)

Dlaczego? Ja np turka mam też tablety 50siątki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
Tren E ktos probował?

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 446 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2906
wbic zjesc samemu, lub podpytac kogos z real kto jadl, najlepsza opcja. Testowac samemu, zawsze w razie lipy mozna szybko zmienic. Aa to czasem dziwie sie ludziom co zjedza 100-200tab mety i pisza ze lipa przeciez po 50szt spokojnie idzie wyczuc czy dobra meta czy lipa, jak lipa to po jakiego grzyba jesc kolejne tab

Zmieniony przez - levis w dniu 2014-02-16 22:53:02
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

humalog

Następny temat

Oxandrolone - AS Labs

WHEY premium