SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Euro 2012.

temat działu:

Hazard

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12219

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Wiek 77 dni Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 70684
Temat poświęcony Euro 2012, w temacie mile widziane typowanie oraz wszelakie komentarze na temat Euro

Kto wygra.? Według bukmacherów największe szanse daje się Hiszpanii i Niemcom, co wy na to?

A co z Polakami.? Wyjdziemy z grupy, może wygramy.?

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-05-28 20:48:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 1058 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17362
ja jestem bardziej sklonny powidziec tak "wlochy, polska, portugalia" wiadomo ze moge pisac te pewne ale po co mam nadzieje ze wygraja nasi" ta wiem ze nie mamy szans ale roznie bywa":) yo

Kto pokonuje innych, jest silny - Kto pokonuje siebie, jest potężny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6072 Wiek 77 dni Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 70684
Jesteśmy gospodarzem, tak więc mamy szanse mimo, że nie mamy najlepszej drużyny. Teoretycznie mamy średnią grupę, z której da się wyjść więc możemy dać radę. Nie chcę za mocno wychodzić w przyszłość, ale w ewentualnym ćwierćfinale dobrze by było trafić na Niemców i pokonać ich u siebie. To by był największy wyczyn, pewnie wszyscy nastawieni negatywnie do reprezentacji by się przełamali i kibicowali dla Polaków w półfinale. No ale to na razie tylko marzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2413 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20417
oj tak tutaj na forum mogę typy podać ale w realu dużej kasy nie postawił bym na żaden zespół, rozsądek podpowiada Hiszpanię ale serce Polskę i Holandię :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 397 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8940
Będziemy mogli coś powiedzieć po pierwszych meczach w fazie grupowej wiele się wtedy wyjaśni. Do tego momentu możemy wróżyć z fusów. Ostatnie mecze towarzyskie to istny kabaret tak więc te wyniki nie są obiektywne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49740 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 491803
niestety ale imo Niemcy

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2413 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20417
ja myślę, że oni dalej płaczą i chleją po przegranym finale lm

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 739 Napisanych postów 34662 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 254618
Niemcy na 99% w finale będą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 618 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4749
Francja zaskoczy na Euro i wygra

https://janusz.bet legalne forum bukmacherskie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Zachęcam do dyskusji w temacie oraz do podawania tu swoich typów na mecze Mistrzostw Europy 2012. Osoba, która będzie najbardziej merytorycznie aktywna może liczyć na nagrodę.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-06-01 17:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 376 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 502
Francja Mistrz tylko to zagram $$
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak obstawiacie?

Następny temat

Moje typy