SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EuroPlus+ Reward do ang. KUPIE

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
Pilnie potrzebuje EuroPlus+ Reward do ang. jesli ktos z was go ma to piszcie na email: [email protected] lub gg 3254778, napewno sie dogadamy.
Pozdrawiam.

ignorance is bliss

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
mam na 9 płytach ale chyba coś jest zrąbane, wydaje mi się ze to przez płyte instalacyjną...

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
a co sie dzieje? wiem ze pod Win XP sa problemy, trzeba miec odpowiedniego cracka, sam serial nie wystarczy. Poza tym plyta setup chroniona jest zdaje sie securomem i trzeba umiec ja nagrac.

ignorance is bliss

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
poprostu jest tak że nie wszystko w programie działa. Przynajmniej tak mi się wydaje. Crack może rzeczywiście jest potrzebny. A co do płyty instalacyjnej to próbowałem zainstalować również z ORyginalnej cd i było to samo. Tyle że już płyty z nauką angielskiego były skopiowane. Ogólnie ten program na necie jest bardzo ciężko dostać. Szukałem na rożnych p2p żeby ściągnąć przynajmniej 2 cd ale nigdzie nieznalazłem. Niewiem jak jest teraz, ja szukałem kilka miesięcy temu. Sam chciałem kupić oryginał ale na to mnie narazie niestać bo kosztuje coś ponad 400zł

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 501 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11881
na allegro mozna kupic za 300zl, ale nadal nie jest to na moja kieszen ;)
ciekawe co nie dziala... moze masz na mysli porownywanie wymowy, bo do tego trzeba miec mikrofon.

ignorance is bliss

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Numer Gadu-Gadu: 4.000.000 :D

Następny temat

Wymienie się na gry lub xxx

WHEY premium