SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther - na dobry początek- podsumowanie str.31

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 7 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3953
Witam, witam
3mam kciuki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115600

Cześć Moni, Cześć Martucca:)

Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy - dużo strachu o nic:) Wrzucam wypiski z wczoraj i dzisiaj (niestety rano dałam ciała z białkiem, bo zaspałam i aaaah;) Jeszcze czekają mnie ćwiczenia z piłką. Jutro siłownia i przymiarki do ciężarów!
Martucca - szczerze mówiąc nie wiem jaki jest główny powód. Fakt faktem że na zdjęciach mam wyjątkowo wydęty brzuch po 3-tygodniowym niećwiczeniu, ale i tak jest to dziwne. Chyba mam stresujący tryb życia bo zawsze planuję wszystko na styk i w efekcie ganiam. Pod tym względem jestem mistrzem w stresowaniu samej siebie. Choć nie patrzyłam na to z tej strony nigdy:)

----
Dodam jeszcze że uwielbiam ilości jedzenia jakie trzeba pochłaniać na diecie zbilansowanej i miny bliskich osób które nie dowierzają jak takie maleństwa mogą zjeść tyle mięsa

-----
aaaach na wariackich papierach ten dzisiejszy dzień;)

Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-02-24 20:25:24

Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-02-24 20:42:23

Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-02-24 20:44:25

Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-02-24 20:45:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 115600

Jeszcze dzisiejsza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5022
Margarynę wywal, masło lepsze i zdrowsze

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
W tym porannym pośpiechu i tak dobrze że mama podrzuciła mi bułę na drogę bo tak do południa żyłabym o płatkach owsianych w biegu:) Na codzień to masło rządzi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 572 Wiek 7 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3953
ryż biały zastąp, np; kaszą gryczaną, ryżem brązowym. Też zdrowsze i lepsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 59591 Wiek 15 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 228104
Kurcze, może u ciebie faktycznie stres ma wpływ na ten brzuch?

Spróbuj na początek jakieś ziółka pić, najlepiej melisę, może coś to zmieni

Matka Chrzestna

NIEDOCZAS mam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Ok jutro ją kupię. W torebkach będzie ok? Czy lepiej sypana, taka z apteki?
Nie wiem jak to ocenić. Bo to prawda, żyję w pośpiechu, ale zazwyczaj nie odczuwam tego jako stresującej sytuacji, no chyba że się przyzwyczaiłam. Tzn dobry humor i brak jakichś szalejących myśli:)

Dzisiaj zaliczona siłownia, choć po wyjściu ledwo stawiałam kroki bo dostałam okres i same wiecie ile się wtedy ma energii;)

A. Przysiad ze sztanga na plecach - sztanga + 10 kilo
B1. wyciskanie sztangi skos góra - sama sztanga, 1-szy raz w życiu wykonywałam to ćwiczenie
B2 przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki - 25/35kg
C1. prostowanie nóg w siedzeniu 15/15kg
C2 wznosy z opadu
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać) ok. 1min5s

Z tym że przysiad robiłam na maszynie Smitha, w niedzielę zaatakuję już bez ułatwiaczy.
Na koniec orbitrek 20min zmiennym tempem i rozciąganie

Jadło wstawię później jak odsapnę. I zjem

Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-02-25 22:18:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Heeej:)
Właśnie popijam meliskę i wrzucam wypiskę na dziś. Wczorajszy trening, chociaż nie ciężki (bo same sztangę bez obciążenia oprócz tych 10kg w przysiadzie dźwigałam przecież), zostawił ślady w postaci zakwasów na nogach i plecach i spania do 13:D
No, z małą przerwą na śniadanie.
Dzisiaj może jeszcze krótki trening z piłką, ale nie obiecuję ani Wam, ani sobie.

Aha aha, Martucca mierzyłam się dzisiaj i brzuch:
talia 67->64
pępek 72->70
zobaczymy za parę dni, ale to po części mogła być wina zatrzymanej wody i wzdęć. Ale lepiej zaatakować z kilku stron:)
Miłego weekendu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Cześć:) wrzucam dzisiejszą rozpiskę.
Siłownia wg planu, tym razem bez pomocy maszyn;)
Nie liczę wagi sztangi bo nie wiem ile może ważyć, jakieś 20kg?

A. Martwy ciąg 5/10kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc 5/0kg
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem 25/25kg
C1. wypady 10/10kg
C2. uginanie nóg leząc 15/15kg
D. pompki 1 seria 15

Głupie pytanie - w jaki sposób zdjąć sztangę z barków jeśli nie uniosę jej kolejny raz nad głową? :D dzisiaj wyszły z tego wygibasy gdy zaczęłam z obciążeniem 5kg
No i w czasie wypadów sztangę mam trzymać w powietrzu czy mogę oprzeć o tą nogę, która jest z przodu?

Zapraszam do mnie bo wychodzi mi na razie monolog:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkretnie "mój ciał"

Następny temat

wieczny głód.

Whey vit