SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Esther - na dobry początek- podsumowanie str.31

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601


Dzisiejszy trening

Siłowy nr 1.

Przysiad sztanga z tyłu 5x5 (30 / 35 / 40 / 44,5 / 47(x4))

RDL 5x5 (32 / 37 / 42 / 47 / 49,5 (4x))


+ 4x obwód


15x burpee
10x push up
5x TGU *

* obciążenie 5 kg(!), od 2 serii z lekkim podparciem, później ledwo ledwo zwłaszcza lewa ręka

Czas: 23:11


Dzisiaj za nic nie mogłam doliczyć się obciążeń, w związku z czym poszło sporo więcej niż ostatnio... Na początku zabrałam 37 kg zamiast 30, bo nie doliczyłam sztangi ale coś ciężko szło. Zmniejszyłam, ale w ostatniej serii i tak pomyliłam się i poszło aż 47kg

Obwody okropnie mnie zmęczyły, tutaj też wydawało mi się, że ostatnio robiłam ze sztangielką 4 kg a tu w tabelce 3,5. Nic dziwnego że ręce mi omdlewały


===

Dorzucam dzisiejszą dietę

+ ocet jabłkowy, balsamiczny, cynamon, multiwitamina, 1/2 kieliszka wina


Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-09-07 19:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601


Dzisiaj zacznie się próba charakteru Wyjazd rodzinny a później jej dalsza wizyta u nas. Nie wiem, jak długo potrwa to szaleństwo, postaram się trzymac michę i w miarę możliwości dorzucić jakieś aeroby żeby nie zrobić długiej przerwy. Wklejam już dzisiaj wymiary, bo jutro nie dam rady się zmierzyć. Jest progres
-----

Obli, mogłabyś sprawdzić maila? Nie wiem, czy wiadomość ode mnie dotarła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a moja odpowiedz nie dotarła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Znalazłam, zespamowało Cię :) już czytam, dzięki!

Dzisiaj zrobiłam wytrzymałościowy A:

Czas 45:11
+ 5 min aerobów, nie miałam siły na więcej
sztanga 12 kg


----
@Obliques:

W takim razie czy mogłabym zastąpić czymś zarzut? Czy zrezygnować w ogóle z tego planu i zacząć coś innego, przejściowego na te 4 tygodnie? Bardziej w seriach a z wytrzymałościowych np tylko te wykorzystujące ciężar ciała?

Od początku października będę miała dostęp do piłki, mogę dokupić gumy, stojak, jak starczy funduszy to też ławeczkę.





Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-09-08 12:57:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
masz sztangielki? zarzyt sztangielka jest łatwiejszy w wykonaniu, to mozesz robic w obwodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Mam, mam, okej, podpatrzę technikę

Oj pogoda jak pod psem, chyba nici z wyjazdu. Tym gorzej, będzie siedzenie na tyłku i słodycze wokoło Tak się do mnie uśmiecha moje ulubione ciasto - chatka. Staram się udawać, że mnie nie rusza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3070 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64241
Żeby tak co tydzień z bioder spadało Ładnie leci I niech to będzie zachętą do omijania chatki na odległość minimum 2 metrów

"Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś, nigdy tego nie dokonasz" (Bruce Lee)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21875
Chatkę komuś rozdaj to nie będzie kusiła Ja nie mogę mieć słodkiego w domu bo myśli wtedy krążą niebezpiecznie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601


Haha, dzięki dziewczyny za wsparcie! Bardzo cieszę się ze spadków, bo to znaczy, że tłuszczyk chyba też się rusza, a nie tylko woda

Najbardziej to dziwi mnie to zanikanie tyłka, u mnie w rodzinie jak to mówią "nisko zasadzone" jesteśmy. Jako gruszce powinno być mi ciężko z niego cokolwiek uszczknąć, a tu wymiary brzucha stoją (chociaż wizualnie jest lepiej) a tyłek w dół i w dół Dziwne rzeczy...



A w porządku, chatka była tak dobra i sławna na całą okolicę że zeszła w mgnieniu oka i już nie kusi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601




Urwałam się na chwilę i wrzucam wypiski z ostatnich dni Miska czysta, tylko wczoraj szaleństwo tłuszczowe ale dzisiaj już intuicyjnie i z pomocą dziennika trzymałam się rozkładu BWT. DNT, jutro cały dzień łażenia po górach

Zmieniony przez - Esther w dniu 2011-09-11 01:10:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkretnie "mój ciał"

Następny temat

wieczny głód.

WHEY premium