SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Essentiale forte

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
witam mam pytanko. Bylem ostatnio w aptece i kupilem hepatila i zapytalem sie o najlepszy lek na oslone watroby to mi polecila essentiale forte i teraz pytanie do was czy z***alem kupujac go czy moze jest ok.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
a ja polecam
lecytyne w proszku 3 łyżeczki, omega 3 - 3gramy i do tego sylimarol
300mg dziennie

i robiąc takie combo wątroba jak ta lala
i to nie tylko u mnie

essentiale i odpowiedniki bardzo droga zabawa
rozumiem , że zdrowie to zdrowie
ale lecytyna działa podobnie, a wychodzi taniej

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
essentiale do cyklu, hepatil po na regeneracje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
Spoko tylko czytalem ze na oslone watroby trzeba brac lek zawierajacy sylimarol a w tym essentiale forte w skladzie nie bylo nic ze zawieras sylimarol tylko jakies substancje czynne fosfolipidy rafinowany glicerdydy itp. I mam jeszcze jedno pytanie czy zwykly monohydrant na potrzymanie jest ok czy musze jakiegos stacka kupic? Do cyklu kupilem sobie mutanta 6800 chela cynk ten monohydrant bcaa bialko z ostrowi witaminy Vita-Min Multiple Spor omega 3 hepatila i nolve. Jest cos jeszcze potrzebne zeby fajnie mnie wy***alo? Aha jeszcze 200 tabs mety eap. Dodam jeszcze ze to bedzie moj pierwszy cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
sylimarol to kupa, ostrovia to samo pilnuj michy to cie rozyebie, mono na oblok styknie, dawaj soga

Zmieniony przez - imp0 w dniu 2009-06-12 09:20:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
z tego co wiem to w***** osob kupuje ostrowie i chwali. nie kumam z tym mono chyba ci sie cos ***lo ze mono na odblok? Odblok to chyba nolvadex lub colmid a z tym mono zeby podtrzymac mase. Co do sogacza to luzik :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
mono do obloku na podtrzymanie, na odblok clomid of kors co do ostrovi to syf jak siemasz, co to za bialko robione przez firme mleczarska z odpadków jakiś serków. dozbieraj $ i kup jakieś lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 931
ok dzieki za info sogacz juz polecial. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
impo nie zgodzę się z Toba-białko, jak białko, właściwości te same, choć smak i rozpuszczalność rzeczywiście gorsza, ale jak ktoś nie ma kasy jest to dobra alternatywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
no ja bym polemizował i raczej nie porównywał ostrovii przykładowo do takiego matrixa i nie chodzi tu o smak i rozpuszczalność tylko o skład.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6291
Takie samo białko jak każde, a myślisz że te białka kilka razy droższe to z czego robią, po prostu niektórzy myślą 4x droższe 4 razy lepsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
fakt, matrix lepszy, ale to nie znaczy, że ostrowia to syf
kwestia indywidualna, ja na ostrowię nie narzekam, dobra nie róbmy offtopu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test wydolnościowy

Następny temat

Agovirin może ktoś opatentował skuteczny środek na ból po niej??

WHEY premium