SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epistane odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077
1. WIEK: 24
2. WAGA: 85
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 4
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: czysta masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudniecia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Witam. Mam 24 lata. Sterydy brałem pierwszy raz, jestem na 2 tygodniu Epistane. Lece dawki 20/20/20/20, ten 4 tydzień tez skończe 20mg. Wiem że to są małe dawki (patrzac jak inni biora), ale jak kuzyn mi mowił i tak mnie klepnie bo tez kiedys brał. A tu troche zonk bo libido te same, nie chodze na zadnym "powerze", jedynie miesnie bardziej nabite, wiecej siły i no troche poszło w przyrostach ale no bez szału. . Stwierdza ze jakas gorsza serie chyba musialem dostac . I teraz głowne pytanie czy na odbloku dawać clomid? Warto się tym faszerować ?Czy wziać po prostu jakis dobry booster, lub coś podobnego co można kupic hmm "legalnie"?


Zmieniony przez - desperados w dniu 2018-11-02 03:28:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
Dawki kobiece
Cykl za krótki nic nie masz prawa na nim zbudować
Czy jest blok potrzebne były by badania
Test estro lh i fsh i to dało by odpowiedz
Jak w ciemno zjadł bym listek clomidu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdecydowanie za krótko i za małe dawki. Nie wiele więcej odczujesz i za kolejne dwa tygodnie. Jak dla mnie zwiększ dawki (do 30/40mg) i przytrzymaj do 6 tygodni conajmniej. Jak masz dobre epi, to na pewno testosteron Ci zbije. Nie odblokowuj się w ciemno, a zrób te podstawowe badania jak lodzianin1 wspomniał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
J.w za małe dawki a pewnie stężenie też niepewne czy było takie jak na opakowaniu.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077
Badania zrobic jeszcze w trakcie cyklu? Czy kilku dni po?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94387 Napisanych postów 364315 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668759
na sam koniec cyklu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3468
Czy przy dawkach ~ 50 mg mozna ciagnac cykl przez 2 msc ? Mam zapas z apexa wiec pewne srodki :) jade juz msc i chce dalej pociagnac dodajac teraz hdrol z apexa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prędzej Ci flaki siądą i wszelakie sajdy złapią, nim pojawią się większe efekty na takiej dawce. Szczególnie jakbyś dodał drugie ph do tego. Ile dotychczas tego epi zjadałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077
Czy jest mozliwosc zeby mnie zblokowalo po takiej dawce? Tymbardziej ze z tego co slyszalem PH nie blokuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno testosteron będziesz miał poniżej normy. Wskaźniki lh i fsh.. też będą zaniżone. Mocny booster to jest minimum po takim cyklu, choć to bankowo będzie zdecydowanie za mało (szczególnie jak lecisz z tym hdrolem). Prędzej, czy później wszystko samo wróci do normy, ale szkoda zdobytych gainsów i marnego samopoczucia (które już pewnie będzie pod koniec cyklu). Jak ktoś Ci napisał, że ph nie blokują, to był ewidentnie osobą niezaznajomioną w temacie, albo po prostu d****em. Ph blokują, pytanie tyko jak mocno. Wszystko pokażą Ci badania. Po tych dwóch ph co lecisz to i sermy będą konieczne, aby wrócić w miarę sprawnie do normy.


Zmieniony przez - Binaural w dniu 2018-11-07 23:30:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1077
Kolego, ja samo PH stosuje. Inny kolega do góry zapodał tutaj hdrol :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enan solo

Następny temat

Problem ze zrostem

WHEY premium