SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epistane cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 767
1. WIEK: 23
2. WAGA: 94
3. WZROST: 192
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat, 3 lata z trzymaniem michy i powaznym podejsciem.
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: reszta zapotrzebowania
-tłuszcz: 1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: masowy 5 dni ( klata/plecy/barki/biceps+triceps/nogi)
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: Orotan, 3miesiące
11. POZIOM BF%: 8
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ekto
13. STAN ZDROWIA: b.dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie wystepuje
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 90, nie wyciskalem maksow nigdy.
-martwy ciąg: 115
-przysiad: 130

PYTANIE:

Planuje zacząc cykl na epistane, jako że to mój pierwszy cykl na saa/ph chce zeby wygladal tak 20/20/30/30/30/40 oczywiscie bede obserwowal w trakcie jak na mnie dziala i w razie czego korygowal. Oczywiście do cyklu dochodzi olimp arthroblock forte, naturell czosnek forte, olimp chela mag b6, activlab vitality complex,
naturell omega 3, essential forte, gainer, białko, carbo - jasna sprawa. Duzo czytalem odnosnie odbloku i jednak wiekszosc twierdzi ze apteczny nie jest potrzebny i teraz zastanawiam nad czyms takim
FUSION SUPPLEMENTS Post Cycle Matrix + DAA ( jedyne co znalazlem dostepne na jakiejs stronce do kupienia )
Plan docelowy był T-BOL + Daa ale nigdzie nie moge znalezc, gdzie mozna kupic ten produkt, ktos wie ? czy moze juz go wycofali ? bo jest polecany w wiekszosci tematow ale sa to stare tematy i obawiam sie ze po prostu nieaktualne.
Myślałem też o testopro albo attitude SAN ale tez ciezko znalezc jakis sklep je oferujacy.

Pytanie nr.2 Chce miec pod reka cos pewniejszego w razie co i tutaj moje pytanie Novaldex czy Novedex ? Istnieje male prawdopodobienstwo na powstanie gino przy epi ( duzo roznych opinii na ten temat sie pojawia ale lepiej miec w razie cos pod reka aby sie nie stresowac ). Wtedy dorzucic do tego jakiegos boostera tescia tez rozumiem ?

Pytanie nr.3 Po cyklu planuje wjechac kreatyna orotanem z faza nasycenia w trakcie ostatniego tygodnia brania epi. Zawsze ta forma kreatyny dobrze na mnie dzialala, wiec czy mozna ja zastosowac ? mimo ze wszyscy wszedzie pisza o mono.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 619 Napisanych postów 19374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 177026
1-6 (1-30 mg 2-6 40 mg) epi

1. apteczny odblok zbędny...najlepsze daa w masz w Pitbullu dorzuć do tego booster testa z antyestrogenem w składzie

2. nolva zbędna...epi nie powoduje gino...wersja niemetylowana epistanolu była używana właśnie do leczenia gino w Japonii w latach 60 tych gdzie zdecydowanie lepiej dała sobie radę niż nolvadex

3. jeżeli pasuje Ci orotan to nie ma problemu...bierz to co działa na Ciebie najlepiej

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-25 15:48:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Orale w plynie ?

sosy