SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Endomorfik a mezomorfik jak odroznic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 63677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
To ja chyba tez endo jestem :/
W barach nieciekawie... wasko, i klatka tez srednio, za to nogi to mam kosmos, lydki wypasne no i tylek przy tym wiekszy. Inna dziwna rzecz u mnie to calkiem duze biceps i triceps a z kolei male przedramie i mala piesc.
Jestem na redukcji i w sumie dopiero jak zrzuce ten fat to zobacze jak jest naprawde... 10 lat siebie chudego nie widzialem :D

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Tomek możesz być ENDO

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
No niestety... na pocieszenie tyle, ze nie mam ambicji kulturystycznych, cwicze dla poprawienia sylwetki. Jak skoncze redukcje to wrzuce na SFD fotki. Juz 10 tygodni i poszlo zaledwie 6kilo, bycmoze wlasnie przez bycie endo... ciekawe jak bedzie z masa, we wrzesniu zaczynam :D

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Tomek nikt mi nie powie że 6kg na 10 tyg to mało no chyba że zjeżdżasz ze 140kg

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 875
Moze i masz racje :P Zjezdzalem z 93
Chyba za duzo sie naczytalem o ludziach ktorzy traca 1,5 kg tygodniowo, przynjamniej jojo mnie ominie :D

Cwicze i cwicze i cwicze... i widac efekty ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Do Seby, sorki że sie nie odzywałem , ale obowiązki i takie tam...
Ja osobiście stosowałbym trening dzielony, tak aby jedna grupa mięśniowa wychodziła raz na mikrocykl. Oczywiście twoje mikrocykle mogą mieć 6 a nie 7 dni jak u innych, Popieram teze że jednostajność jest kluczem raczej do stagnacji niż wzrostu. Ale też uważam że trening 3*tyg wszystkie mięśnie jest zaxzerpnięty z początków rozwoju kulturystyki w naszym pięknym kraju i nadaje sie dla początkujących adeptów "sztuki tajemnej". Trening dzielony 2*tyg. wszystkie mięśnie -patrz jak wyżej.
Nie neguje takiego rodzaju treningów ale mięsień potrzebuje czasu do regeneracji(odpowiednio trenowany mięsień), nawet kulturyści doświadczeni mogą wynosić z takich treningów korzyści ale powinny być raczej stosowane rzadko i raczej np. przy roztrenowaniu. Pamiętajmy że takiego treningi to specyficzne obciążenia raczej nie wachające sie na obciążeniach 70-80%cm.
Trening każdego mięśnia raz w tygodniu można zmaksymalizować poprzez stosowanie odpowiedniego doboru ćwiczeń i metod treningowych. Poza tym przed stagnacją powinien Cie ustrzec trening cykliczny.
Pozdro.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziekuję za odpowiedź
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7429
witam
ktoś tam wczeęniej napisyłem że jest jakaś metoda na ocenienie swojej budowy ciała, metoda heath-cartera czy coś takiego. Jak ktoś może to niech napisze o co chodzi w tej metodzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 960 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13597


A ja dam rebus?
Jaką byście określili budowę po tym zdjęciu?

Nie wiedzieć i zapytać to wstyd na chwile. Nie wiedzieć i nie zapytać to wstyd na całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
sądząc po wystawaniu całego szkieletu kostnego na plecach jesteś ekto i mało jesz

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

70kg 186cm i 3 miechy cwiczen co dalej??

Następny temat

dieta do Oceny

WHEY premium