SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan solo podwyższone estro i prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 215
Wiek: 22
Waga: 94
Wzrost: 182
Staż na siłowni: 5 lat
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: brak
Siłownia: 5 razy w tygodniu
Cel cyklu: masa
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej): 20%
Dieta: Chwilowo nie liczę kalorii, wartościowe posiłki.

Pierwszy cykl bezpiecznie enan solo 250mg/ml
przed cyklem: cała morfologia, lipidogram, kreatynina, testosteron wolny, estradiol, cała wątroba - wszystko w widełkach
podwyższona prolaktyna: norma- 4,04 - 15,20 WYNIK: 26,80 - przed cyklem zlałem wynik prolaktyny i wleciałem, strzał 250mg co 5 dzień
po 3 strzałach zrobiłem pierwsze badania (badanie dzień po iniekcji)
Testosteron wolny norma: 9,10 - 32,2 WYNIK: 47,80
Estradiol: norma 11,00 - 44,00 WYNIK: 124,00
Prolaktyna norma 4,04 - 15,20 WYNIK: 30,06
Oczywiście panika przed ginekomastią i zbijanie estro jak najszybciej, wrzuciłem tamoxifen 1 tab dziennie (20mg) przez 7 dni i zrobiłem badania
Estradiol: norma 11,00 - 44,00 WYNIK: 119,00
Prolaktyna: norma 2,58 - 18,12 WYNIK: 28,51
Prolaktyna nieznacznie spadła, mam cabaser i tu pytanie jak dawkować przy takim skoku.
Estradiolu najbardziej się boję bo jak narazie nie ruszył się prawie nic a powoli zaczynam panikować przed ginekomastią, nie wiem co robić.
Dodam że po jestem już po 5 strzale, chumor się zmniejszył, doszło zmęczenie przez cały dzień, problemy ze snem oraz spadek libido.
Wiem że po tak wysokiej dawce tamoxifenu powinno spaść do normy.Zwiększyć dawkę tamoxifenu i zrobić badania czy zamienić na arimidex?
na prolaktynę 1 tab cabaseru/tyg wystarczy?
Jakie rady?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
zmienić na armidex
cabaser jaki masz 1 mg czy 2 mg ?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Tamoxyfen nie obniża E2, tylko mówiąc kolokwialnie blokuje jego działanie.
Załatw sobie jak najszybciej exemestane (najlepiej)/anastrozole(ok)/letrozole(ostatecznie). Inhibitory aromatazy służą do obniżania estro.
Cabaseru 0,5mg najlepiej na początek raz na 5-10 dni. Ewentualnie 1mg, ale to mocny środek, więc żeby nie przedobrzyć.
2

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 215
Wyleciało 0,5mg cabaseru, kilka godzin po czuć zmianę (humor libido etc) za tydzień wrzucę kolejne 0,5 jak radziłeś i zrobię badania. Co do aromatasinu będę miał dostęp za tydzień i pytanie czy tamoxifen blokuje możliwość wystąpienia ginekomastii skoro zatrzymuje działanie estradiolu? Myślałem wrzucić 20mg tamo co 2 dzień zanim będę mógł zbić estradiol aromatasinem. Dzięki za odp.


Zmieniony przez - Kubamikus333 w dniu 2020-08-06 19:33:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
Wrzucaj tamoxa po 20 mg dziennie
Jak ogarniesz exe odstawisz tamo i wrzucasz exe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 8798
Jak wyżej.
Wystarczy dopóki nie będziesz miał exe.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 215
Co ile brać i w jakich dawkach exe do kolejnego badania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeliczanie dawek testosteronu

Następny temat

Testosteron Cypionat a nerwica serca

WHEY premium