SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + deka, odblok dawkowanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1696

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 397
Witam wszystkich,
Mam zamiar lecieć przez 16 tygodni enan + deka. Oprócz tego mam też 6 strzałów propa z poprzedniej kuracji, czyli na 12 dni i trochę szkoda mi tego marnować.. Myślałem o tym, żeby je wykorzystać zanim wejdę na enana i deke. Moglibyście mi jakoś rozpisać cały cykl żeby to miało sens?
I oprócz tego ile będzie mi potrzebne HCG i nolvadexu na odblok? Czy clomid będzie też potrzebny czy zamiast niego nolva wystarczy?

Poniżej ankieta:

1. WIEK:24
2. WAGA:80
3. WZROST:172
4. WYMIARY:
-biceps:41,5
(reszty nie mierzę)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko:2.5
-węglowodany:reszta
-tłuszcz:0.5 na kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: propionat testa 100mg e2d
8. TRENING: split 4 dni w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto-mezo
13. STAN ZDROWIA: Jak młody bóg
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie, ale to czysta genetyka
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kreatynę możesz jeść cały czas ona i tak po cyklu nic ci nie pomoże i to co masz stracić to stracisz a i monohydrat kup zwykły najtańszy kreatyna to kreatyna nie ważne jaka forma działa tak samo nie ma sensu przepłacać


Zmieniony przez - GymAddiction w dniu 2020-08-25 16:39:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Jeśli już to daj na pierwsze tygodnie tego propa. 1ml 3x week pon/śr/pt będzie na 3tygodnie startu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 397
No okej i w ktorym momencie uderzyc enana i kiedy deke ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Wszystko ładujesz od 1 tygodnia, kończysz propa lecisz dalej te/dd. Prop 4tyg oczywiście wyjdzie 12/3.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 397
A ile wtedy walic enana i deki tygodniowo i co ile dni ??
Enana 2 tygodnie dluzej jak deke?


Zmieniony przez - Blacha SPZ w dniu 2020-06-15 20:37:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Wypełnij ankiete w całości...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 397
Nie wiem dlaczego, ale nie mogę edytować postu, więc wklejam jeszcze raz.

1. WIEK:24
2. WAGA:80
3. WZROST:172
4. WYMIARY:
-biceps:41,5
(reszty nie mierzę)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA:
-białko:2.5
-węglowodany:reszta
-tłuszcz:0.5 na kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: propionat testa 100mg e2d
8. TRENING: split 4 dni w tygodniu
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: propionat testa 100mg e2d minely 3 miesiace
11. POZIOM BF%: 15
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto-mezo
13. STAN ZDROWIA: Jak młody bóg
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: łysienie, ale to czysta genetyka
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1864.42
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3143
Kończysz propa i dajesz od razu za 2 dni enan.
Enan dajesz już e4d, e5d lub 2x w tygodniu po np. 200. Zależy jakie chcesz mieć stężenie.
Co do deki to myśle, ze jakies 300 tygodniowo powinno starczyć, chociaż ja bym poleciał na enan solo 500 ew.

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3143
Druga sprawa 3 miesiące temu robiłeś cykl. Minęły 3 miesiące od końca odbloku czy ostatniego strzału? Ile trwał tamten cykl?
Ten zrób sobie 20tyg+ i się odblokuj jak trzeba i przed nastawionym cyklem odczekaj dłużej.

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 397
3 miesiące mineły od konca odbloku. Cykl trwal 12 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 397
Co ile czasu robić badania, co 4 tygodnie? Testosteron, estrogen, prolaktyna, progesteron chyba wystarczą nie?
A jak z odblokiem, samo HGC i nolvadex wystarczą? I jak tak to ile będę tego potrzebował orientacyjnie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zabicie e1 i e2, brak libido oraz

Wiecej