SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + deka 2cykl roczny. Porady. Pytania.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
1. WIEK: 32
2. WAGA: 84
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 108
-udo: 57
-talia: 87
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3-4 lata
6. DIETA:
-białko: ~150g
-węglowodany: ~300g
-tłuszcz: ~120g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Dwa. Jeden 5 lat temu 4 paczki aptecznego enana.zeszły rok na bombie Enan.1-12 potem cypek i Omka do końca roku. Dawki mniej więcej Ed5 250mg.
8. TRENING: 3 razy w tygodniu
9. CEL CYKLU: sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pol roku
11. POZIOM BF%: 14%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA:. Danke rade
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: na bombie kłaki wszędzie. Syfy tez
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ~3300
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100kg
-martwy ciąg: ---
-przysiad: ---

Wchodze na cykl
Enan i deca.
1-3 e5d 250mg enan
3- 16 e6d 200mg deca
3-20 e6d 375mg enantan.
Pozniej jakis mostek lub przejście na cypionat.
Hcg co 5-6 tyg e3d 1000uj
Prewencyjnie leci 1/3 Symexu dzień po strzale.
Do tego cabaseru 1/3 co 10 dni.
Za jakiś czas się zbadam. Nie mam teraz opcji. Za około 2 miesiące zobaczę. Ostatnio miałem jedno i drugie lekko ponad normę. Wiem że nie powinno się jeść jak cukierki ale nie chcem też wyj**anych hormonow. A nie sądzę by ta ilością mógł za bardzo zbić.
Jak oceniacie ten cykl?

Odblok jeszcze daleko ale myślę że mam ogarnięty.
Jakieś porady co do deci. Jak się nie zalać. Jeśli będę prolaktyny pilnował to z libido nie powinno być problemów?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Czy dobrym pomysłem jest przy full body workout gdy chodzę co drugi dzień iść w dzień nietreningowy na na przykład 45 minut i zrobić po Seri na partie.
Miałem teraz dwa tygodnie przerwy poszłam wczoraj dzisiaj lekkie zakwasy prawie wszędzie. Nie zaszkodzi się dziś rozgrzać? Czy odpoczynek to odpoczynek

Przyznam że nogi robię raz w tyg. Moje FBW to poprostu kompletna góra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lipa , ia czy cabaser to pod badania dobieramy, deka dłużej 16 tyg UP ,białka mało,mostek robi się jak jest potrzebny a nie bo tak.
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
OK o mostku zapomnijmy.
Deke polece dluzej.
Jesli chodzi o dawki jest ok?
Czyli nie brac rzadnych ia itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Mostek to zrobisZ jak ci morfologia sie rozjedzie czy lipidów nie ogarniesz, potwierdzisz to badaniami.Ia i cabaser w zaleznosci od badań, zrobisz po 3 tyg estro prolke dobierze sie dawke jak bedzie trzeba i po kolejnych 2 robisz badania kontrolne czy jest cacy.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Ja to Wiem ale narazie nie mogę zrobić badań. Dopiero za dwa miechy. Więc odstawić wszystko dać się zalać wodą ewentualnie jeszcze suty wyj**ię od prolaktyny. Źle myślę? Jeśli nie ma opcji iść na badania. Minimalne dawki pójdę po badaniach i będę wiedział czy dołożyć czy odjąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Bez badań się nie da.Mają być i hooj.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Takie pytanie poza konkursem. Robię trening czysto kulturystyczny . Mało powtórzeń, duży ciężar. Ale trochę doskwiera mi ciśnienie. Przy dużych ciężarach robię się czerwony jak burak. Do tego ta temperatura ostatnio. Często kręci mi się w głowie i jest słabo. Chciałbym zmienić treningi na więcej powtórzeń mniejszymi ciężarami. Czego się spodziewać? Będąc na dece nie muszę przecież ćwiczyć typowo masowo? pomoże mi to w lepszej kondycji, lepszym wycięciu no i chyba trochę mniej mnie zaleje bo będę więcej spalał? Stawy też mnie w dupę dostaną? Mylę się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
CO to znaczy cwiczyć masowo?Od masa czy redukcja to dieta.Przy duzych cieżarach każdy jest czerwony , krew z nosa idzie , może sie czarno robić przed oczami ,posrac się mozna, pożygać.Zależy ile sie dzwiga.
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jakie parametry notujesz na luzie i podczas treningu?
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Chodzi o nadciśnienie... Podczas treningu nie wiem. Ale koło 200 dobija. Czasem i lepiej mam od lat problemy z nadciśnieniem. Szczerze mówiąc odkąd zająłem się sportem jest lepiej. A p******one tabletki jak tylko raz jednej zapomnisz bo muszę wp*****lać do końca życia to jest 3 razy gorzej. Odstawiłem wszystko z nowym rokiem. I powiem wam że jest lepiej. Wiadomo na bombie i mam naprawdę stresujący rok. Temperatura jak sk***ysyn. To i głowa jak burak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Na EKG wysiłkowe miałem 220/160
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl po odchudzaniu (Prop+master)

Następny temat

cykl myo+soma+lgd

WHEY premium