SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Emil Kaleński i Activlab dla Juniorów -

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
kolega DreamEvil dobrze prawi. Ja w takich sytuacjach zawsze stawiałem na jedzenie. WPC na dobrą sprawę na redukcji też nie jest niezbędne, równie dobrze możesz łyknąć jakies BCAA przed i po siłowce (a między aerobami) a po do 30 minut zjeść już pełnowartościowy posiłek z jakimś łatwo trawionym białkiem jak piersi z kurczaka. Omege też bym sobie darował, a zainwestował w dobrej jakości olej lniany - jednocześnie uzupełnisz z niego tłuszcz w diecie a i kwasów omega-3 uzbiera się wystarczająco.



W weeekend miałem okazję zjeść co nieco "na mieście", konkretnie był to Sopot z moją Paulą Stek, mix sałat, obok talerz z gotowanymi ziemniakami i sos który ledwie tknąłem, bo wszystko było intensywne w smaku samo w sobie.
Własnie zrobiłem trening barków i tricepsów, i pałaszuję podobny zestaw, z tym, że domowej roboty - 500g pieczonych ziemniaków i 250g chudej zmielonej wołowiny.
A sam trening barków wyglądał następująco:
1. Unoszenie sztangielek bokiem stojąc: 5x 10-20kg 12-10 powt. + 2x dropset
2. Unoszenie drążka łamanego szeroko do brody (nieco krócej) przy wyciągu dolny: 4x 15-10 powt.
3. Arnoldki: 4x 20-30kg 12-10 powt.
4. Unoszenie przodem sztangielek po łuku (podpatrzone na treningu promocyjnym Sciteca u Cedrica McMillana, niesamowite ćwiczenie, palenie okrutne): 3x 5kg 12 powt.
5. Tył barków z linkami wyciągu: 4x15-10 powt.

1. Pompki na poręczach: 3x 0-30kg 12-10 powt.
2. Francuskie łamanym gryfem leżąc: 3x 30-40kg 12 powt.
3. Prostowanie linami wyciągu górnego: 3x 12-10 powt + 2 dropsety

Zmieniony przez - emilooos w dniu 2013-03-10 19:21:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Będę zaglądał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1091 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 53930
Ładnie się to wszystko prezentuję, będę odwiedzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Ostatni trening pleców:
1. Podciąganie na drążku szeroko, 4x12-10
2. Wiosłowanie sztangą na maszynie smitha, 4x 12-10
3. Wiosłowanie sztangielką jednorącz, 3x 12
4. Przyciąganie do brzucha uchwytu "V" 3x 12
5. MC ze sztangielkami 3x 10

1. Szrugsy ze sztangielkami: 3x 15-12
2. Szrugsy ze sztanga z przodu (smith): 3x 12-10

Dzisiaj klatka z moim podopiecznym, które szykuję do debiutów. Jednym z, bo aktualnie prowadzę 2 zawodników docelowo na tę imprezę, jeden - bardzo obiecujący niestety doznał kontuzji wykluczającej go ze startu. Pozostała dwójka dzielnie walczy, przygotowani są na prawdę super. Jestem dobrej myśli, sam wybieram się na Debiuty w przyszły weekend, tj. 23 marca by obejrzeć z bliska rywalizację i złapać nieco motywacji dla siebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Miałem ostatnio dopisać wrażenia smakowe odnośnie testowanych supli.
Jestem bardzo mile zaskoczony smakiem Isolate 90 Plus - wanilia jest na prawde bardzo dobra! Intensywna solo, a z płatkami na śniadanie sprawdza się wybornie. Wielki plus, bez ściemy!
Jeśli chodzi o 6 Protein, to smak cherry bardzo specyficzny. Białko jest dużo gęstsze w swojej formie niż izolat, syci na bardzo długo - idealne na noc, i np. do śniadania, bo od rana reguły budze się z mocnym ssaniem, a izolat z płatkami przeleciałby przezemnie zbyt szybko. Z płatkami komponuje się słabiej, solo wymieszany w blenderze na noc - bardzo dobry!
BCAA Xtra rowniez o smaku wisniowym - zdecydowanie najlepszy ze smaków. Testowałem pomarańczowy, cytrynowy, każdy mi w sumie podchodził bo lubie kwaskowate smaki, ale cherry jest na prawdę smaczny i pije się go z przyjemnością!
ZMA robi robote, tutaj nic wiecej nie mogę napisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Activlab ma dopracowane smaki, ja jestem fanem wszelkich amino wiśniowych a jeśli chodzi o białka to wanilia wymiata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Dzisiaj nogi, i małe ładowanie z okazji urodzin mamy
1. Siady tylnie - 60, 60, 100, 140, 180x8, 200kg x5
2. Wyciskanie jednonóż na suwnicy - 4s 12-10 powt.
3. Wykroki chodzone ze sztangielkami - 3s 12 powt. na nogę
4. Wyprosty siedząc: 3s 12-10 powt.
5. Uginanie leżąc: 3s 12-10 powt.
6. Uginanie stojąc: 3s 12 powt.
7. MC na prostych z użyciem suwnicy (moja własna inwencja) - 3s po 12 powt.
8. Przywodziciel uda na maszynie - 3s po 15-12 powt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Jedni zawsze znajdą okazję, żeby się napić, drudzy - żeby ćwiczyć. Podziwiam Cię i staram się robić tak samo :)

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
trening to dodatek, dieta i jeszcze 100x dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Bull
trening to dodatek, dieta i jeszcze 100x dieta


Toż to oczywistość

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz z kreatyną

Następny temat

Zacząć od początku

WHEY premium