SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eliminacje w Olsztynie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam pytanie.Czy na eliminacje w Olsztynie w chali Urani będzie można wejść jako kibic i pokibicować zawodnikom?? I czy wstęp jest bezpłatny??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Oczywiscie, ze bedzie mozna wejsc jako kibic. Czy wstep bedzie platny tego juz nie wiem, ale chyba nie.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Wstep jest BEZPLATNY a poczatek planowany jest na godzine 13ta....

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
WLAŚNIE SIE DOWIEDZIALEM ,ŻE MAJĄ BYĆ BILETY WSTEPU....KILKA GODZIN TEMU NAPISALEM COS INNEGO GDYZ BYLEM PEWIEM ZE TAK BEDZIE CZYLI WSTEP BĘDZIE WOLNY.A TU MAJA BYC BILETY PO 5 I 7 PLN. DLA MNIE OSOBISCIE TO PELNE ZASKOCZENIE.PIERWSZY RAZ SPOTYKAM SIE Z CZYMS PODOBNYM..ZOSTAWIE TO BEZ KOMENTARZA...

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
Gratulacje dla metrowca za zajecie 2-go miejsca !!!!!!! Ale jesli chodzi o organizacje tych zawodów to chciał bym powiedziec ze była do kitu. Wszedzie ze miało byc od godziny 13. jak pojechałem na godzine 13 okazało sie ze to rozgrzewka a zawody od godz 17. Gdzy chcielismy wyjsc koles od biletów stwierdził ze bedo wpuszczali dopiero od 16 bo zawody o 17 wiec wczesniej nie wejde. gdy wrócilismy o godz 16 okazało sie ze juz po 3 konkurencjach i zostały tylko 2-ie. a ci którzy przyszli o 17 to współczuje i gratuluje wydania 7 zł. No ale chciaz Pudziana zobaczyli a ten jak na niego przystało sie nie lada popisał. Nowy rekord Polski w martwym ciągu 370kg to juz nie lada wyczyn. Pozdrawiam wszystkich !!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Organizacja byla bardzo dobra. Ktos Cie wprowadzil w blad. Eliminacje zaczely sie o 13.30, o 17-stej pokaz robil Pudzian i Aneta. Jeszcze nie widzialem zeby na eliminacjach bylo tyle widowni. Hala byla pelna na maxa.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Organizacja była bez sensu, zawodnicy może tego nie zauważyli, ale my kibice tak. Nie wiem czemu nikt nie wspomina o Andrzeju Zielenieckim z Płocka, który w 3 konkurencjach zajął 1 miejsce a w pozostałych był w czołówce. Zajął I miejsce w eliminacjach. Posturą przypomina Pudzianowskiego, a przecież jest początkującym zawodnikiem. Nie wiem kim jest "Metrowiec" ale jeśli to zawodnik z Malborka to nie poszło mu zbyt dobrze, szczególnie że znał sprzęt. Może wiecie gdzie można coś przeczytać w necie na ten temat? Albo jakieś zdjęcia zobaczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Nie wiem o co Ci chodzi, drugie miejsce to slabo? Sprzet? A skad Ty wiesz jak ja sie przygotowywalem? Poza tym Andrzej wazy 22kg wiecej ode mnie. Slabo mi poszlo w 3-ech pierwszych konkurencjach. Pozniej bylo OK. Trzech pierwszych miejsc nie zajalem, ale dwa pierwsze to chyba nic zlego.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Co do znania sprzetu. Walizki, to chyba wiekszosc trenowala. Belke, ktora robilismy na zawodach, robilem tyle razy przed eliminacjmi co Andrzej. Zegar rzeczywiscie trenowalem, inny, bo inny, ale piec treningow zrobilem. Reszte trenowalem na sztandze.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 612 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16257
przeciez Andrzej to stary wyjadacz startowal juz dawno kiedys , kto wie to wie !!

654 tank hunter batalion

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
baj de lej to Ty byles w tej czarnej koszulce bez rekawkow przy noszeniu walizek???

nom wstep kosztowal 7zł eliminacje zaczynaly sie od 13.30 jednak nie wszyscy mogli wejsc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak dlugo się rozgrzewacie?

Następny temat

Trojbój

WHEY premium