SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elicina - Krem ze śluzu ślimaka, Trądzik, rozstępy, blizny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
laserem owszem. mowa jednak o maści ze ślimaka i środkach dostępnych w aptekach. i sie zahcowuj jak prowadzona jest normalna dyskusja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy ktoś się tu nie zachowuje?? Ja widzę normalną dyskusje tylko po prostu też zauważyłam, że rozmowa z Tobą polega na tym, że musisz mieć zawsze racje....
I nie lubię jak ktoś mówi na temat jakiegoś specyfiku a go nie próbował...to wszystko co tanie w sklepie nie ma w sobie nic naturalnego... tak samo jak kiełbaski w tesco 1kg za 1,99zł ;) i ile w tym kiełbasy?? Tak samo jak masło można zrobić już bez krowy ;) za pomocą chemii... A jeżeli u rusków można kupić tą maść ze ślimaka taniej no to super :) sama bym kupiła ją taniej. Bo jednak cena w Polsce eliciny przebija rekordy! Wypłaty Polskie a ceny europejskie... ;/ za tą samą maść co u nas kosztuje 80zł w Niemczech jest za 12-15euro...;(

A mi chodzi o sam fakt, że po prostu ta maść działa tak jak pokazują na filmiku, a po tych tańszych to u ludzi jakoś nie widze różnicy... prosty przykład z trądzikiem ile osób stosuje tanie maści, które muszą kupować przez 1 rok i wyjdzie im na to samo jak by kupili jedną Elicinę i trądzik zniknie po 1 miesiącu...więc po co się męczyć jeden rok jak można za miesiąc się z tego wyleczyć? Oszczedność czasu :) i od razu lepsze samopoczucie kiedy lepiej wyglądamy co nie? :)

A gdzie kupiłeś dokładnie tą maść ze ślimaka i jaka to firma? Chętnie wypróbuję.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
od siebie dodam jeszcze ze krem ze slimaka jest idealny dla kobiet ponieważ zastępuje make up, co widac na filmiku... nawet rzesy pierwszej pani poczeraniały i sie wydłużyły no, no...


to wyzej to juz bzdury totalne nie chce mi sie tlumaczyc wszystkiego bo ewidentnie ktos tu robi reklame. Jesli ktos lubi byc oszukiwany niech kupuje droga wolna ale reszcie odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ey ciastkoo ja wyrażam swoje zdanie a tam chyba widać ze po jakimś czasie kobieta przyszła co nie?? Więc bedzie inaczej pomalowana a nie tak samo?? Chyba tego samego dnia jej blizny nie zeszły?? :D:D jaki LoL. Co Ty piszesz w ogóle?? Jaka reklama? Kupowałam ten krem i mówię, że działa tak jak na filmiku. Zresztą wejdźcie sobie na jakieś zagraniczne forum o tym produkcie to się przekonacie jakie mają zdanie na ten temat ;) :) co ma wiatrak do piernika?? ;D hehe teraz to zaleciałeś ciastkoo <lol2>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ktoś napisał, że w to nie wierzy więc jestem świadkiem, że elicina działa i żadnej reklamy nie robię. Nawet druga osoba się gdzieś tu wypowiadała i też tej osobie ten produkt pomógł ;);) i to wszystko a Ty mówisz coś o reklamie? ;D:D^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
Nie da sie z Tobą dyskutować, przeczytaj z 100 razy wszystkie posty malutka_k i moje to może coś zrozumiesz...


Ani nikt z nas nie pisal ze ten krem nie dziala, moj poprzedni post nie jest o tym ze dziawczyna innaczej sie umalowala tylko ze na pierwszym zdjeciu niema tapety na 2 jest, po takich zdjeciach nieda sie ocenic zadnej poprawy, służą tylko reklamie.


Skład który podaja także jest zakłamany z normami Inci niema zbyt wiele wspolnego, naturalny tak naprawde ten krem tez nie jest, informacja ze zawiera on 80% sluzu tego samego co u slimaka to juz wogole bujda maksymalna.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to by kobietom przeszkadzało u faceta?

Następny temat

po zerwaniu wiezadla krzyzowego

WHEY premium