SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik 17 lat, 70kg, 179cm | ewentualne wskazówki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5963

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga

70

Wzrost

179

Staż treningowy

4 tygodnie

Obwód pasa

78

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia 3 dni w tygodniu

Cel/problem/opis

budowanie masy mięśniowej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 249
Cześć.

Od około miesiąca chodzę na siłownię, zmieniłem trochę nawyki żywieniowe (jest 5kg progresu od 31.12.13). Wyglądam na dzis dzień o tak:



Na podstawie tego co już wiem ułożyłem sobie dietę. Moje zapotrzebowanie to 3100 kalorii według kalkulatora, więc dorzuciłem ok. 300kcal ze względu na kosmiczny metabolizm:



Są tu potrzebne jakieś zmiany? Będę wdzięczny za każdą radę od kogoś z większym doświadczeniem.

Dałem się też namówić koledze na zrzutę na rozpisanie treningu przez trenera, zaczynam żalować bo to forum to taka kopalnia wiedzy, ze mogłem to w sumie zrobic sam. (przynajmniej nie zaplaciłem dużo). Ułożył nam 3 dniowy program, zdjęcie wrzucę jutro.

5. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w posiłku 2 wywal szynkę kanapkową i jogurt smakowy, daj zamiast tego jakieś pieczone mięcho dobrej jakości, kuraka starczy 150g w tych okołotreningowych posiłkach, możesz podbić węglami i będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1122
Dokładnie, przesadziłeś z białkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja.

Następny temat

Ławeczka na początek

WHEY premium