SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, brak rezultatów w przyroście masy(tluszczowej i miesniowej)

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 15476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Dokladnie dibo. Jezeli genetycznie jest sie stworzonym do bycia malym, a chce sie wazyc 100 kg to trzeba zap.ierdalac i cwiczyc - on tego nie chce, a chce rosnac. To przeciez jakas paranoja.
Edit: a poza tym caly rok na silowni! Na pewno chlopie nie wiesz nawet jak dobrze trening zrobic, ja po roku partoczylem wszystko pierwszorzednie. 3 lata zajelo mi zeby sie nauczyc jak dobrze zrec i cwiczyc, dopiero od tego czasu widze efekty! Wczesniej tez marudzilem ze "chvjowa mam genetyke" - wszystko mozna, tylko trzeba chciec. No i oczywiscie trzeba miec na to kase, tego sie nie przeskoczy.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-12-15 12:01:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Ja też chciałbym jeść 3-4 razy dziennie to co lubie ibyć dużym ale się nie da trzeba za******lać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
5000kcal! szacun dla ciebie czlowieku. jedyny plus, to ze nie otluszczasz sie jak wieprz, ale pieniadz niezly musisz klasc za zarcia, a dodatkowo organizm musi miec ciezkie momenty z trawieniem tego.

do autora watku - dibo powiedzial wszystko i to z wlasnego doswiadczenia. nie masz jaj do treningu (to przyjemna czesc) i do zarcia (to ta ciezka praca), to zostaniesz cherlawy. nie kazdy musi byc duzy.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
dokladnie, trening to ta przyjemniejsza część (no chyba, że mówimy o przysiadach) a dieta to horror

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
musisz żreć jak siwnia na pastwisku !!!

czyli
te 6 posilkow dziennie minimum

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
przysiady sa luz na sownicy
ja z dieta nie narzekam, jako ze stosuje olbrzymie urozmaicenie, staram sie zawsze dodawac rzeczy o znikomej kalorycznosci a zmienijace smak - np grzyby, masa przypraw, wtedy juz cyc z ryzem nie smakuje jak cyc z ryzem trzeba kombinowac bo mozna sie zajechac.
tylko ze mieszkajac na zachodzie dieta kosztuje mnie o wiele wiecej niz cykl, tak 1000 ojro na miech minimum ale produkty najlepszej jakosci, losos, wylowina itd. lidla omijam szerokim lukiem
sam pamietam jeszcze w polsce na mamusi garnuszki to ja moglem sobie cwiczyc do zayebania, po prostu bez dobrej michy nie bedzie efektow, koniec kropka.
edit: a 5000 klc na cyklu przejdzie gladko, gorzej bez podkreconego metabolizmu. jednak jest jedna tajemna metoda: jaranie zielska

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2007-12-15 12:28:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
nie ma czegos takiego jak przysiad na suwnicy, chyba ze mowimy o maszynie smitha, ale to tez **uj nie przysiad. przysiad to wziecie sztangi na barki, odejscie, siad nizej niz rownolegly (kretarz uda nizej niz szczyt kolana). wszystko inne to wersja demo ;)

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Hey Xst-znam ten problem :) Ja gdy zapisywalem sie na silownie wazylem 67kg przy 182 cm wzrostu. Ci ktorzy nie mieli tego problemu nie zrozumieja "tego" jak to mozliwe aby nie przytyc..."przeciez wystarczy jesc"

Ja na ten przyklad nigdy nie rozumialem jak mozna byc grubym i tyc...przeciez aby schudnac "wystarczy jesc malo"

Osobiscie nie moge potwierdzic czy sama dieta wystarczy-a to dlatego ze poszedlem inna droga(gorsza) i zaczalem walic koks. A ze wiedze mialem mala na ten temat to i rezultaty byly do bani. Na przestrzeni lat jednak doszedlem do wiekszej wagi-jakos samo sie to stalo bo koksu nie bralem pozniej. Z tamtym koksem doszlem do 80kg wagi.

Jak by mi wtedy ktos mowil o diecie to walnalbym go w dynke :) Ludzie ktorzy nie byli nigdy strasznie chudzi nie rozumieja ze trudno jest "duzo i dobrze jesc". To wymaga wmuszanie w siebie jedzenia-przynajmniej ja tak mialem. Poza tym bylem strasznie wybredny-wielu dobrych dla miesni produktow nie jadlem bo nie lubilem.

Teraz przychylibym sie do sugestii kolegow-sproboj z dieta. Uloz sobie dobra diete i sprawdz jak bedzie. Jesli dieta nic Ci nie pomoze(lub nie bedziesz w stanie jej utrzymac bez "dopalania") to wtedy dopiero mozesz sprobowac z koksem. Wiedza na temat diety i odzywiania napewno ci sie jednak przyda w obu przypadkach.

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
tak mowie o smith'cie. wiesz chudzina bo ty to jestes twarde bydle co chce tiry sciagac malym paluchem a ja jestem wygodny, a na silke chodze zeby na miesnie dupy wyrywac
robie przysiady na smith'cie i mam klasyki w dupie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Sztuczka
150g gainera + 2-3 łyżki oleju lnianego/przed zaśnięciem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

finabol

Następny temat

stanazol

WHEY premium