SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekstremalnie podwyższony testosteron metodami naturalnymi a układ krwionośny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 151
Mam zapytanie do znaców tematu "testosteron a układ krwionośny"
Ostatni miesiąc dość stanowczno podwyższyłem sobie poziom teścia (używając ziółek) Powiedziałbym naprawdę potężnie działajacych.
Tribulus użyłem dawno temu na starcie ale prawde mówiac przy tym co aplikowałem później jest to śmiech na sali.
Indonezyjski Tongkat ali i bardziej niebezpieczna bo z widoczniejszymi efektami ubocznymi kora johimby.
Trzymałem się wysoko cholesterolowej diety (mase jaj,sera,tłustego mleka i mięsiwa)
W zasadzie moim celem było poprawienie libido.
Zacziało to poteżnie, tak samo zresztą przyrosty i redukcja tkanki tłuszczowej były zdumiewające.
Po krótkim czasie pojawiły się jednak problemy, układ krwionośny nie pracował ooptymalnie ( zagęszczona krew, nie wiem czy teściem czy też nadmiarem HDL w arteriach, nie jestem ekspertem)
Moje zapytanie jest następujące.Czy sam teść zagęszcza krew tak mocni ? Z tego co wiem to zagęszcza w jakimś stopniu.
Czy moje problemy z drętwieniem kończyn oraz wzmożoną pracą serca w czasie spoczynku miały bezpośredni połączenie z podwyższonym teściem czy też z cholesterolem który nabudował się z czasem na wysoki poziom.
Wiem także, że podwyżsozny poziom teścia zwieksza też poziom HDL cholesterolu a redukuje LDL ale prawdę mówiąc chciałbym czerpać korzyści z większej ilości teścia płynącego w mojej krwi długofalowo.
Jak robić to bezpiecznie, jakiej diety się trzymać, szczególnie aby utrzymać ciśnienie na optymalnym poziomie oraz zdrowe serducho ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stłuczona pięta

Następny temat

niesamowity ból w okolicach krzyży - POMOCY!

WHEY premium