SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekstremalnie poczatkujacy (czytaj: kompletna łamaga) prosi o rady

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15
Witam wszystkich. Sprawa wyglada nastepujaco: z pewnych wzgledow (dluga historia) przez cale lata szkoly moje wizyty na wf-ie byly sporadyczne. Przy jednoczesnym braku uprawiania jakichkolwiek sportow koniec koncow wyglada to tak, ze w wieku 19 lat moja kondycja jest tragiczna (tak podajac przyklady: caly dzien lazenia po gorach konczy sie mocnymi zakwasami nastepnego dnia, a 20 przysiadow pod rzad to juz dla mojego organizmu calkiem sporo. czystej pompki tez nie jestem w stanie zrobic, niestety...)
Co do wymiarów:
Wiek 19
Waga +/- 75 kg
Wzrost 180
Cel do osiągnięcia Tzw. równomierny rozwój
Staż 0...
Aktywność fizyczna od początku wakacji co nieco na rowerku stacjonarnym + jakies przysiady itd. a, no i miesiąc z ciężarkami 2-kilowymi, ale tylko podstawowe ćwiczenia

Zdaję sobie sprawę, ile pracy mnie czeka i nie oczekuję cudów, niemniej jednak chcę w końcu coś ze sobą zrobić. Tak więc proszę o
wszelkie możliwe porady, plany treningowe czy linki (forum przeraza iloscia postow :D) - bardzo mile widziane.
Aha, prosze o konstruktywne komentarze. Wystarczajaco dobrze wiem w jak czarnej dupie jestem :P
P.S. Jakby co, Jasio przeczytał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15517
Masz dostęp do siłowni? Jeżeli tak to poczytaj o FBW. Jeżeli nie to trening domatora.

W dziale odżywiania znajdziesz informacje o diecie.

http://www.sfd.pl/10_wskaz�wek_�ywieniowych-t315293.html - myślę, że to Ci starczy jak na razie

Brnij do celu

Pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny i ew. korekcji

Następny temat

Wybór treningu

Fruzelina