SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspresowe spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Witam,
pisze tego posta zainspirowany fragmentem filmu, ktory przed chwila widzialem na Disovery. Pokazany byl wyczyn pewnego faceta, ktory przeplynal kanal La Manche (ponad 30km) i stracil przy tym ponad 6kg tkanki tluszczowej chyba w 14 godzin.
Zaciekawilo mnie takie ekspresowe spalanie tluszczu i tutaj prosze o wasza opinie. Zastanawiam sie jakie efekty moznaby osiagnac przy krotkim, ale intensywnym cyklu np. 6-7 godzin jazdy na rowerze dziennie przez tydzien.
Czy cos takiego ma w ogole sens?
Jak sie odzywiac przez ten okres?
Co jesc / pic w czasie jazdy?

Wymyslilem sobie takie radykalne rozwiazanie, zeby pozbyc sie zbednych kilku kilogramow tak szybko jak to mozliwe. Ogolnie jestem szczuply, tylko mam na sobie mala pozostalosc po zimie.
Staram sie odżywiać rozsadnie, ale niestety nie potrafie trzymac sie scislej diety, w ktorej wszystko jest wyliczone co do grama.
Dodam jeszcze, ze sport uprawiam od zawsze, aktualnie trenuje wyczynowo i chodze na silownie. Nie jestem wiec szalencem, ktory porywa sie z motyka na slonce - tak mi sie przynajmniej wydaje... ;)

Co wy na to?

Life is what you make it

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
jak laska na jablkach schudnie w tydzien 5kg to tez mowi, ze stracuila tluszcz, a tluszczu moglo sie jej nawet odlozyc ciut ehh

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3143
A ja w to niewierze sam redukuje teraz... i wiem jakie to trudne;/ przy takim długotrwałym wysiłku prędzej można na zawał przekręcić się nie taka wielka ilość tłuszczu spalić... ale specjalista nie jestem to tylko moje zdanie ;) pozdro

Does not have borders of capabilities, barriers are for break only !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Gdyby mozna bylo szybko sie odchudzic, to ten dzial by nie istnial...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
To nie byl zwykly 'czlowiek z ulicy'. Facet do czegos takiego musial przygotowywac sie latami - w filmie wspomnieli, ze pojemnosc minutowa jego serca byla 7-krotnie wyzsza niz u normalnego czlowieka.

Life is what you make it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Podyskutowac chcesz, czy szukasz jakies porady ?
Polecam przestudiowanie pogrubionych postow z gory dzialu...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Pytam o opinie.
Odeslanie do pogrubionych tematow srednio mnie satysfakcjonuje. Iinteresuje mnie raczej jakies sensowne wyjasnienie za/przeciw.

Life is what you make it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Ja akurat, z czystej ciekawości, chętnie spytam - czy w tym filmie było:
'Stracił 6 kg masy ciała'
czy:
'Stracił 6 kg tłuszczu'.
Innymi słowy: czy zwyczajnie wchodził na wagę przed i po, czy też zarówno tuż przed jak i tuż po miał profesjonalne badanie poziomu tłuszczu w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13866
6kg-6000g tł
6000*9kcal=54000kcal
54000kcal/14h=3857kcal

Zakładając ze palił tylko tłuszcz musiałby palić 3800kcal/h.
Z tego co pamiętam to 1h pływania to 500kcal...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Na 95% (nie dam sobe reki uciac) mowili o masie tluszczu. Nie wiem czy bylo to prefosjonalnie zbadane, czy tylko postawili go na wage.

Life is what you make it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
W sumie nawet jeśli mówili o stracie 6 kg tłuszczu to i tak pewnie chodziło o 6 kg masy ciała - tu mógł pomylić się nawet tłumacz.
Strata 6 kg masy ciała a 6 kg tłuszczu to dwie zupełnie inne kwestie. Nie ma co ich mylić.
Na tych 6 kg straconych przez pływaka ubyło pewnie trochę tłuszczu, trochę mięśni, spalił to co zjadł - a większość utraty masy to ogromne odwodnienie po tak długim wysiłku.

Jest to fajna ciekawostka, 6kg w kilkanaście godzin (tego nawet w reklamach środków odchudzającychnie obiecują ) ale w kwestii redukowania tłuszczu i budowania ładnej sylwetki jest bez znaczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 89
Ta kalkulacja, ktora zamiescil PakerConan pokazuje, ze nie moglo to byc 6kg tluszczu. Dzieki!
Takie glupoty gadaja na tym Discvery ;)

Life is what you make it

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

linki :)

Następny temat

Dieta nisko ww na rzeźbę.

WHEY premium