SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eksplozja bicepsów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Większość zapewne zna to ćwiczenie,natomiast niewielu je stosuje.Mam na myśli uginanie ramion z gryfem łamanym "trójstopniowe".Angażuje one bezpośrednio mięśnie dwugłowe ramion powodując ich maksymalne napompowanie krwią.Polega one na uginaniu ramion w trzech fazach ruchu.
Pierwsza faza polega na częsciowym uginaniu ramion i unoszenia ich tylko do pierwszej połowy ruchu czyli mniej więcej na wysokość pępka.Druga faza polega z kolei na ruchu ramion tylko i wyłącznie w górnej fazie czyli początkujemy ruch od brody opuszczjąc sztangę mniej więcej na wysokość mostka.Trzecia faza tzw.pełna polega na całościowym wykonaniu ruchu uginania ramion ze sztangą bez powtórzeń częściowych jak w w/w dwóch fazach.
W każdej fazie ruchu wykonujemy siedem powtórzeń czyli reasumując łacznie wychodzi 21 powtórzeń.I to jest dopiero jedna seria.Aby maksymalnie zaszokować bicepsy proponuję wykonywanie czterech serii tego ćwiczenia co z spowoduje,że wasze dwugłowe ramion będą niemalże rozsadzone przez olbrzymie ilości krwi napompowane w ten rejon.
Dodatkowo proponuję jeszcze wykonać cztery serie naprzemianostronnego uginania ramion ze sztangielkami stojąc lub siedząc bez oparcia i cztery serie uginania sztangielki na modlitewniku.
Wykonanie tych ćwiczeń doprowadzi do maksymalnego pobudzenia waszych bicepsów,zmaltretowania wszystkich włókien mięśniowych.Osobiście wykonuję taki trening raz w tygodniu od dłuższego czasu i wiem,że daje on pożądany efekt.
Pozdrawiam

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2510
Bardzo dobre ćwiczenie."Siodemki" bo pod taką nazwą znam to ćwiczenie wykonuje podobnie jak Ty w 4 seriach. Jest naprawde dobre i również polecam.

sprinter^^

sprinter^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedługo zmieniam trening, warto spróbować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj kumpel tez robi to cwiczenie i mowi ze jest za***iste.

ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Znam to ćwiczenie, jest świetne! Można też wykonywać gryfem prostym i maksymalnie wąskim uchwytem. Wtedy jedna z głów bicepsa (tylko nie pamiętam która - krótka czy długa) pracuje na pełnych obrotach, czuć jak rośnie Do tego ćwiczenia bierze się niewielkie obciążenie, chyba że macie super powera.

Pozdrawiam
Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosowałem to kiedyś żeczywiście daje za***ista pompę dla biców )

Życie to nierówna walka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Hmm , brzmi rzeczywiscie zawodowo choc 12 tak solidnych serii na jednym trenigu dla bicepca to musi byc prawdziwy zabojca dla miesnia. Napisz tylko czy mozna taki trening zapodac na mase miesni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
a dla mnie da dlugie- meczy mi sie dol plecow

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro tak zachwalacie, tsza bedzie sprobowac, tym bardziej, ze mam stagnacje

Pozdrawiam,
abdul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widze Gladiatorze że sie starasz, wiecej takich ludzi na forum !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12115
Gladiator oSOGoswany

Pozdro

Lękliwy stokroć umiera przed śmiercią; Mężny kosztuje jej tylko raz jeden.

Pozdro
_____________

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KAPTURY

Następny temat

PO ZAKONCZENIU KREATYNY!!!!?

WHEY premium