SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egzo Gen Pharma (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43967

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 203 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13965
e-lite
Ty wiesz o czym Ty mowisz ?

nie jestem wszechmocny tak jak ty ale cos tam wiem co wypróbowałem na własnym przykladzie... Pmp zawsze 8-9ml we flakonie, euromed 0,8 w ampach, apex 11ml (flakony 12), ezgo mowicie ze tez ma braki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ale idąc tym tropem: ori omo zawsze idealne 1 ml i nie uwierzę nikomu, kto zaprzeczy. Z własnego doświadczenia, a akurat omo wbiłem swego czasu sporo. Ug to ug i nic tego nie zmieni, ani ampułki, ani wygląd, czy nowe pudełka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
A mnie to akurat g. interesuje czy jest 0,8 czy 1,2, bo substancja właściwa jest tylko małym procentem całego składu ampułki. Test e działa bdb, reszta środków nie wiem, ale może przetestuje tren a.




Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-02-12 11:10:42

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1755 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25028
Tren A na równi z Genamedem czy Dose. Choć cenowo u mnie drożej wychodził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
PakerZbreslau
A mnie to akurat g. interesuje czy jest 0,8 czy 1,2, bo substancja właściwa jest tylko małym procentem całego składu ampułki. Test e działa bdb, reszta środków nie wiem, ale może przetestuje tren a.




Zmieniony przez - PakerZbreslau w dniu 2014-02-12 11:10:42



Skoro gowno ci interesuje bo substancja wlasciwa to tylko maly procent to jednoczesnie mozesz wbic olej silnikowy i wyjdzie na jeden chu.j bo przeciez to tylko maly procent sie bedzie roznic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Test tam jest na pewno we właściwym stęzeniu. Idzie oprócz tego jeszcze min. 600mg trenu e a week, gdyby testa było tam marnie, to libido by mi padło, a jest imba. Ktoś nie chce - nie wbije. Nie pimpuje firmy, bo nie znam reszty środków, ale test jak najbardziej ok.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
elite za duzo trena ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35639
w każdym bądź razie fajnie byłoby żeby każda ampułka miała ten 1ml jak jest nasmarowane na opakowaniu :) większa dokładność przemawia na tak dla firmy

- nie bój się, strach karmi się Twoim lękiem ...
- oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
PakerZbreslau
Test tam jest na pewno we właściwym stęzeniu. Idzie oprócz tego jeszcze min. 600mg trenu e a week, gdyby testa było tam marnie, to libido by mi padło, a jest imba. Ktoś nie chce - nie wbije. Nie pimpuje firmy, bo nie znam reszty środków, ale test jak najbardziej ok.


A moze masz lipny tren dlatego libido bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
z mojej praktyki genetyki realistycznie podsumowujac na trenie ile bym testa nie wbił to nie wiem gdzie jest libido. czy test z apteki czy z ug to faja potrzebna tylko do oddawania moczu. dziwie sie tez jak mozna oceniac testosteron jezeli wbija sie trenbolon przy 300mg juz tak jest w widze ze tu kolezka 600mg sobie wbija. to tylko takie moje spostrzezenie na kazdego moze dzialac inaczej ale nie znam nikogo zeby bylo inaczej niz u mnie.

HIGH LIFE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

symex (polskie exemestanum)

Następny temat

Prop do analizy

WHEY premium