SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egzamin na 3000 - proszę o radę

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1070
Witam, niedługo będę miał egzamin z biegu na 3000m. Bieg pewnie odbędzie się w godzinach porannych (czego nie lubię, zawsze biegam wieczorem).
Chciałbym poradzić się w kwestii, co sobie zjeść/wypić przed takim biegiem, żeby było jakieś energetyczne, a jednocześnie lekkie, aby mnie żadna kolka nie złapała, ile czasu przed biegiem. Może jakieś batony energetyczne, powerade? Czy to w ogóle coś daje faktycznie?
Bardzo proszę o jakieś wskazówki, pozdrawiam!

Zmieniony przez - tomek_o w dniu 2008-07-02 19:04:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Wiem z doświadczenia, ze te pałerejdy itd to placebo, moze dzialają na psychike ale napewno nie na wynik. Napewno nie powinieneś sie obrzerać, ale i tak prawda jest taka - ile wytrenowałeś taki wynik zrobisz i dzień przed testem nawet dieta mistrza świata nie poprawi ci ani sekundy

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
ja przed biegem pije Tigery ;p nie wiem czy na wynik to idzie ale na psychike tak.. duzo mneijszego mam stresa przed startem.. tylko ostatnio po biegu ok 10min zaczalem wymitowac... a dlaczego?? 2 h nic niejadlem przed biegem pozniej na pusty zoladek tiger, zmeczenie i wymioty ;p ale ogolnie polecam ;D 1x wymiotowalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
Przynajmniej masz stresa :P ja po kilkudziesięciu startach nawet stresu nie czuje i to chyba negatywnie wpływa na wyniki bo mało adrenaliny itd

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
haha... ale ja mam sporego
odczucia:
-nie mam sily
- wszystko mnie boli
- mysl o byciu ostatnim
- o zejsciu z trasy ;D

wolalbym miac malego stresika niz duzego STRESA :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

waga roweru trekingowego

Następny temat

Rower do dirtu

WHEY premium