SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egipt--kolejny raz..prośba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Witam,
Panowie to mój pierwszy post i od razu prośba a raczej pytanie.Mam nadzieję że wstrzeliłem się w odpowiedni dział.Niestety jest wiele tematów(wyszukiwarka)ale żaden nie odpowiedział na moje pytanie.
Otóż:wybieram się w czerwcu do Egiptu gdzie chciałbym zakupić "pomoce" dla siebie aby móc zrealizować 1 cykl na wspomaganiu.To co zakupię chciałbym przewieźć w sposób legalny czyli jeśli się dobrze orientuję można przewieźć dwa opakowania jednego leku(w najmniejszym opakowaniu dostępnym na runku).Czy ktoś może to potwierdzić?Czyli kupuję dwa opakowania,celnik się mnie pyta bo przewożę to w bagażu podręcznym i mówię że to na własny użytek.Czyli wszystko jest legalnie?
Będę podróżował z żoną więc ona również może coś przewieźć i pytanie tylko co najlepiej kupić i w jakiej cenie.dodam że na pewno chciałbym przywieżć coś w tabletkach no i może jakieś zastrzyki ale tak aby cykl miał sens.Dodam jeszcze że mam podwyższone próby wątrobowe--obecnie ratuję się Hepatilem.Będę wdzięczny za pomoc i propozycję.
Pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
wyszukiwarka!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 332 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7706
bylo wiele razy wiec lepiej poszukaj.Ktos pisal ze musisz miec paragony z apteki ze kupiles to legalnie,nie pamietam dokladnie kto.Uwe taki temat zakladal razem ze zdjeciami o ile dobrze pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
https://www.sfd.pl/Egipt__w_co_celować_-t584515.html

tak ciężko poszukać??

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-05-01 11:12:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
Panowie,przecież mówiłem że używałem wyszukiwarki....nie znalazłem tego czego szukałem.W żadnym poście nie ma informacji,że potrzebna jest recepta aby to wwieżć do Polski legalnie ani ilość.Przecież decyzja czy jest to na handel czy na własny użytek nie jest na zasadzie "widzimisie" celnika.Koleżanka wracała dwa tygodnie temu z Egiptu gdzie kupiła 12 opakowań jakiegoś leku na odchudzanie i niestety w Polsce jest wszystko zabrali.Nawet niech mi zabiorą jeśli będę miał trochę więcej bylebym tylko jakiegoś zarzutu nie usłyszał...
Chyba zadzwonię do graniczników i jak się dowiem to napiszę na forum.
Mimo wszystko dzięki za próbę pomocy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
watpie zeby byla jakoas ilosc dopuszczalna w pl.

Zmieniony przez - Blacha. w dniu 2010-05-01 14:02:54

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

inhibitor aromatazy......

Następny temat

Enan + Mix ???

WHEY premium