SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efektywne wykorzystanie cyklu kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Siema Pam pytanko co do dodatków do kreatyny mono aby osiągnąć jaklejleprze efekty/przyrosty. Na forum wyczytałem że glutamine i tauryne (no i oczywiście carbo) można łączyć bo poprawiają transport kreatyny,czyli powinny zwiększyć efektywność cyklu.

Kwestia jest teraz taka- czy połaca się wydamać kase na glutamine i tauryne.Czy efekty będą dużo leprze niż posamym carbo i mono?
Próbował już ktoś tak?Czy efekty po cyklu z takimi dodatkami są adekwatne do wydanej na te dodatki kwoty?

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDZI POZDRAWIAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
glutamine sobie podaruj - chyba, że masz dużo hajsu

dodatki które polecam:

Carbo
Tauryna
ZMA
Tran

ewentualnie Gainer, Białko w celu uzupełnienia diety

nie są to drogie rzeczy a na pewno pomogą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Zakładamy że dieta jest OK

Starałem się wyszukać jakies informacje w szyszukiwarce o ZMA i Tranie niestety nic nie znalazłem

Możesz mi opisać po krótce w jaki sposób działają tran i ZMA ? Ile one kosztują i jakie efekty dają?

Będzie SOG za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
w wyszukiwarce nie znalazłeś - nie ściemniaj

www.zma.sfd.pl

www.tran.sfd.pl

ZMA - polepszy sen i regeneracje

TRAN - uzupełnie omega3 w diecie

to tak w skrócie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA wspomaga regeneracje a tran (omega-3) jest uzupełnieniem diety w kwasy tłuszczowe nienasycone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
zdecydowanie ZMA - pisac moznaby dluuuugo.. zaufaj, ze warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Panowie bardzo dziękuje za rady
Oczywiście SOG-i dla Was! Trzymajcie się


Ps. Przyznałem każdemu soga ale przy temacie widać że Tylko jeden z was dostał, nie wiem czy to bąd na stronie,czy co....

Zmieniony przez - dizzy19 w dniu 2005-03-15 17:03:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 860
tak przy okazji tematu posta o efektywnosci kreatyny... zaluzmy ze kupie kreatyne i będe brał codziennie rano 5g, nie chodze na silke, robie jakies pompki albo sobie hantelkami macham na drazku sie podciagam itp. Na silke chodzic nie zamiezam (brak czasu hajsu checi itp). A teras pytanie czy tak jedzona (w takich okoliczonsciach) kreatyna wogole cokolwiek da ? (gdzies tam czytalem ze mozna tez dawkowac dziennie po 5 gramow na czczo), (wiem ze kreatyna im dluzej sie jej uzywa to potem mniej pomaga ale wali mi to bo nie zamierzam pakowac bardziej wyczynowo niz to robie teraz) ... pewnie doradzicie mi rozpisanie treningow albo zapisanie sie na silke z dobrym planem, i diete ktora da mi wiecej niz ta kratyna, albo wogole spiszecie mnie na straty bo tak sie nie da ...wiec starajcie sie odpowiadac tak lub nie ... (ew. krotkie uzasadnienie)

(co do diety to w sumie jestem szczuply bialka jem duzo, ale tluszczow i innych pewnie tez jem duzo :])

...rozłóż uda...uwież mi kochanie potrafie czynić cuda...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1524
Panowie mam pytańsko co do ZMA
Poczytałem sobie na temat tego suplementu-wydaje się naprawde fajny a szczególnie efekty jego działania.Myśle sobie - można by było zakupić sobie takie cuś... Przeczytałem skład (to było ZMA Olimpa) cynk 10mg,magnez 150mg,wit.B6 3.5mg LUZKI Akurat się złożyło że mam preparat witaminowy Vigor Complete,patrze na skład i jest wnim m.in: cynk 15mg,magnez 100mg,wit.B6 2mg Czyli troche mniej.
Więc jeśli stosuje Vigora (1 tab na dzień) jest sens kupowania ZMA?Odczuje efekty jego działania?A może ekonomiczniejszym wyborem będzie stosowanie 2 tab Vigoru na dzień (takie psełdo ZMA ),czy jednak dokupić jeszcze ZMA w sklepie?

PROSZE O OPINIE

Zmieniony przez - dizzy19 w dniu 2005-03-15 18:45:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
ZMA to zwiazki chelatowe /domniemam, ze dawka wyrazona w jonach/
wiec ten vigor nie dorasta temu do piet
jak chcesz ciac koszty i kombinowac
to kup filomagb6 /3tab przed snem/ i zincas forte /1tab przed snem/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14195
W ZMA masz 30mg cynku i 450 mg magnezu, wiec troszke wiecej (niektorym zawartosc magnezu bedzie nie odpowiadac, ale mowie tylko jak jest oficjalnie ) Poza tym w vigorze masz inna, gorsza forme magnezu (o wiele mniej sie go wchlonie)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na cykl ???

Następny temat

Co wybrac doradzcie

Wiecej