SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty pracy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

15

Waga

58

Wzrost

180

Cel treningowy

Wzrost siły i mieśni

Staż treningowy na siłowni

-

Uprawiane inne sporty

Piłka nożna, siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

sztangielki / drazek

Dieta

-

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

wyzej napisane w temacie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyzej napisane w temacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 102
Witam, z góry przepraszam za spam, bo pewnie jest wiele takich tematów ale nie potrafie do nich dotrzec. Jestem nowym użytkownikiem.
Chcialbym sie dowiedziec od was, co sadzicie o moim treningu dla bardzo poczatkujacych (chodzi o trening domowy żeby zrobic jakas podstawe na silownie). Moj trening zaczynam na drazku podciagajac sie 4 razy w martwym ciagu. Potem zaczynam ćwiczyć hantelkami o wadze 10kg; 3 serie po 10 powtorzen, (moja waga 58kg, a wzrost 180 ; nie wiem czy odpowiedni ciezar, nie znam sie, wiec przyszedlem na forum wzbogacic swoja wiedze) a na koniec pompki, 2 serie po 12 powtorzen (wersji "a") i 1 seria po 12 powtorzen (wersja "b" [na rysunku zwroccie uwage na rece jak mam ulozone, nie wiem jak sie te pompki nazywaja, czy wgl sie jakas nazywaja, zdj w zalaczniku]). Dziennie staram sie zjesc chociaz kostke twarogu tlustego, duzo makaronu i ziemniakow. Bez zadnych diet. Nie uzywam witamin ani niczego. Co sadzicie o takim treningu (chyba nie wspamnialem wczesniej, bede miec w wakacje 16 urodziny). Jakich efektow moge sie spodziewac, co byscie poradzili mi? Jestem totalnie zielony.
(wszesniej byly same hantelki z ciezarem 7,5kg zeby zaczac bez, ale nie nabawic sie kontuzji; moj biceps w obecnej chwili wynosi 28cm, skromnie troche)

Świeżak

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2007 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15517
https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html - zajrzyj do tego działu.

https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html - ten dział też może Ci się przydać.

Zmieniony przez - latwoo w dniu 2012-01-09 19:33:41

Pozdro ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps

Następny temat

Przepraszam za spam

WHEY premium