SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po suplach!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
Witam was, proszę o umieszczaniu w tym poście waszych efektów, jakie osiągneliście po uzyciu róznych suplementów i odżywek.Piszcie przede wszystkim co braliście, w jakich dawkach ,jak długo, czy trzymaliście diete, jeśli tak to jaką? No i oczywiście jakie były efekty cyklu(zmiana wagi,siły,obwodów)Myśle,że pomoże to wielu osobą w wybraniu odpowiedniego dla siebie suplementu.Awięc do roboty panowie!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
"nie trzymam diety bo nie mam na nia czasu" to po co wogule cwiczysz ??? bez diety nie jestes wstanie zrobić nic !!!!! tak cieżkoto jest niektórym zrozumieć dieta to jest 70% sukcesu tak chodz dalaj domc iinnych tego typu lokalów a napewno bedziesz miał pozytywne efekty

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
myslisz ze komus sie bedzie chciało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
No wiesz Damixxx,mi to tam rybka czy komuś się będzie chciało, czy też nie bo ja juz sam na sobie sprawdziłem co na mnie działą a co nie,a ten post jest stworzony głównie z myślą o tych którzy nie mogą się zdecydowac na konkretny suplement bądz tez chca mniej wiecej wiedziec jakich efektów mogą się spodziewac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
mogą załozyc posta i zapytac

a co do efektów
kazdy jest inny
kazdy bedzie miał inne efekty
to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16357
"mogą załozyc posta i zapytac" albo uzyc wyszukiwarki. Zgadzam sie z Damixxxem ze kazdy jest inny i przyrostu to sprawa zbyt wielu indywidualnych rzeczy zeby uogolniac.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
Ja jestem za takim postem

Więc opisze efekty po moim cyklu na mono. Dodatki: tauryna, carbo/glukoza, ZMA(apteczne)

Ten cykl troszke popsułem:-/ Ale i tak jestem w miare zadowolony.

Siła:
klata płasko+ ~10kg
Biceps+ ~5kg
Przysiad+ ~10kg

Obwody:
biceps+ ~1-1,5 cm
Klata+ ~ 3cm
pas nie mierzyłem

Waga+ ~3-4kg

Moim zdaniem posty tego typu są dobre, bo co chwile jakaś nowa na forum osoba właśnie o to pyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
No hicior i o to chodzi!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
KAFAR16XX to Ty też daj opis swojego ostatniego cyklu. No chyba że jeszcze nic nie brałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3198
Hicior,non problem, co prawda ostatni cykl supli miałem jakies póltora roku temu ale na szczęcie wszystko skrzętnie zapisywałem w zeszycie treningowym.Awięc mój cyklik składał się z 250 gram kreatynki megabola do tego zjadłem 200 tabsów aminków BCAA Olimpu i 1 kg dekstrozy Treca.Dietki nie trzymałem jakoś specjalnie,treningi odbywały się w pon śr pt i sobote-każdy mięsień był katowany 2 razy na tydzień.Mój starz treningowy wynosił w owym okresie około roczku.
Wyniki i pomiary przed cyklem:
waga-70kg
łapka-37cm
klatka-110cm
pas-77cm
udo-56cm
wyciskanie-70kg
Wyniki i pomiary po cyklu:
waga-74kg
łapka-38cm
klatka-114cm
pas-77cm
udo-56cm
wyciskanie-90KG-SPORO CO NIE JAK NA KRETKE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 878 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 36744
Chciałem wszystkich zachęcić do opisywania swoich cykli. Moim zdaniem dzięki temu postowi nowi nie będą zakładać nowych postów z pytaniami o efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 973 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9449
No i to ja mialem taki cyklik ostatnio bardzo lightowny ale efektywny bo to byl pierwszy cykl na kreatynie:
Mono Vitalmaxa 300g, Carbo Olimp 2kg, Glukoza 500g. Kreatyny zjadlem 250g i przerwalem cykl bo bylem chory a po chorobie mialem 18 kolezanek wiec nie bylo sensu tego dalej ciagnac. Cykl trwał 5 tygodni.
Efekty:
Wycisk na klate +10kg moze ciut wiecej
Obwody klata +3cm
Łapa +1cm
Pas tak jak bylo
Barki +3cm

http://www.sfd.pl/temat246720/ ---> wszystko o witaminie b12

http://www.sfd.pl/Żeń_Szeń-t319678.html ---> wszystko o Żeń Szeniu

Jeżeli Ci pomogłem daj mi Soga :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon II

Następny temat

spalacz z animala

WHEY premium