SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po cyklu kreatyny

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
witam, w tym temacie chciałbym poruszyć kwestię kreatyny a mianowicie efektów po jej zarzywaniu (prosze mnie nie odsyłać do wyszukiwarki), chodzi o to ile trwał cykl, który z kolei, jak i ile gram braliscie , ile wam skoczyla waga, sila i wymiary itp. zalezy mi na odpowiedziach, pozdro

krok po kroku...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
WYSZUKIWARKA, już nawet pełno było postów typu że ludzie opisywali cykle.

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Co drugi post jest o kreatynie i o tym o czym piszesz, więc zaglądnij do WYSZUKIWARKI !

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wykorzystam ten post i zadam pytanie z ktorym jeszcze sie tu nie spotkalem

Od kiedy kreatyna jest stosowana ( od ktorego roku )? Pytam bo kumpel mowil ze od 1990 i moze byc za wczesnie aby bylo widac jej ewentualne skutki uboczne.

A osobiscie mam pytanie czy nie bedzie zle jezeli bede bral kreatyne 10 g w dni treningowe i 5 w nietreningowe? Czy lepiej brac po 10 g ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
5 nietrenigowe , 10 trenigowe.

A z tego co wiem to kreatyna już od kilkudziesięciu lat jest na rynku. I nie bój się nie ma skutków ubocznych.

Zmieniony przez - Słabeusz w dniu 2004-03-02 19:50:06
1

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra jak sie pyta to odpowiedzcie mu normalnie a nie jakieś tam i se szukaj . Mi po pierwszej kreatynie 500g HiTec Creapure siła skoczyłą o 15 kg i przytyłem 8 kg !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
dzieki ksiang za konkret odpowiedz i łap soga.
1

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi po pierwszej kreatynie z treca 250 g. 20 mesh siła skoczyła około 12 kilo a na masie jakieś 5 kilo , niedawno skończyłem drugą ale zaś z megabola siła tesz ładnie poszła 12 kilo . Masa coś 5 kilo ale jadłem jeszcze gainera do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1375 Wiek 3 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8906
Creapure monohydrate-brałem ok. 6 tygodni.Łącznie 500 kapsułek. Siła skoczyła znacząco.Biceps urósł z ok.38 do 42 cm.
Polecam tą kreatyne, ma bardzo dobrą cene w sklepie sfd.

-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-

POZDRAWIAM

NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja polecam olimp creapure.Moim zdaniem jedna z najlepszych na rynku, a i efektow mozesz byc pewien.
Zazwyczaj po kreatynie sila wzrsta o 10kg i zwieksza sie masa ciala o 5kg(oczywiscie pozniej woda spada ;]).Duzo zalezy od indywidualnych mozliwosci.

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-03-03 10:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26544
A nawiaujac do skutków ubocznych kreatyny, ostatnio był programik o dopingu wsród sportowców. Oczywiscie powiedzieli wnim ze wieszkszosc dobrych sportowców sie wspomaga, nawet Zinedine Zidane przyznał sie z pokora do urzywania kreatyny(tak o tym opowiadali jakby co najmniej metke brał), no i jakies wielki fachowiec uczony sie wypowiadal ze badania nad kreatyna nadal sa prowadzone i do konca nie widaomo jakie skutki uboczne moze ona powodowac. Ale ogolnie raczej odradzał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Question

Następny temat

i co dalej????

WHEY premium