SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekt uboczny - włosy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 236
jestem w trakcie cyklu z testosteronem enanthatem i zauwazylem wyrosniete wlosy na plecach oraz tricepsie. wczesniej ich nie mialem. jak sobie radzicie z niechcianym owlosieniem w trakcie cyklu lub po cyklu. czy jezeli srodek odstawie, odblokuje sie, to jest szanasa, ze wlosy po usunieciu nie beda odrastac? czy sie tego nie pozbede? licze na porady ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94380 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
maszynka do golenia i do boju

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 236
mam taka specjalna golarke dla facetow. philips bodygroom do golenia wszystkich czesci ciala ;) http://img4.burak.pl/img/6/f/3/1/trymer-philips-tt2021-bodygroom.jpg
ogolnie to mit obalony jest, ze wlosy po goleniu odrastaja silniejsze, ciemniejsze i mocniejsze :P gdyby tak bylo, bysmy mieli tak z wlosami na glowie. ja tak nie mam. zastanawiam sie czy po odstawieniu tescia wlosy beda tam wolniej odrastac???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
nie zauwazylem zeby wolniej odrastaly.

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 436 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23121
Trzeba się z tym pogodzić że jak się łapiesz za doping to włosów będzie coraz więcej i to w takich miejscach gdzie najmniej byś tego chciał, mi np. rosną na wewnętrznej stronie bicepsa, a kiedyś nawet nie wiedziałem że można mieć w takim miejscu włosy

"It's a lifestyle - train like there's no finish line." - Kai Green

Zapraszam do mojego dziennika treningowego :) - http://www.sfd.pl/El_zet__Michał_Zadykowicz__przygotowania_do_sezonu_wiosna_2015-t1051101.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
to dopiero poczatek. z czasem bedzie pelnowymiarowy sweter z dlugim rekawem (a u mnie juz robi sie z golfem ). wlos po odstawieniu towaru troche wolniej rosnie u mnie, ale nigdy nie znika, jesli juz w jakims miejscu jest kudlato - masz to w bonusie na stale.

maszynka jest konieczna, na dalszym etapie najlepiej jakby mial cie kto ogolic, bo ciezko samemu.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 423 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8491
Najgorzej jest na zime bo wtedy włosy rosną dluższe i mocniejsze teraz to jeszcze ujdzie
Ja se kupuje krem do depilacji troche lepiej niż maszynka i dłużej odrastają ale potrzeba pomocy np.na plecach

Zmieniony przez - Fatali1y w dniu 2011-07-14 10:30:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94380 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
samemu ciężko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2223
A tez mialem nadzieje, ze po odstawieniu, wypadna moze czy sie wykrusza, a zrobily mi sie na plecach wlochate skrzydla :) (cale plecy nie porosniete, tylko w ksztalt wlasnie zlozonych skrzydel :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94380 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
jak u Dody

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Fatali1y jakiego kremu uzywasz bo ja zamowilem raz z neta za stówke jakis kremik niby mega skuteczny a jak sie okazało padlem ofiara reklamy bo krem nie działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl z takim dopingiem.

Następny temat

Testabol 400-star labs-czy ktos slyszal>??

WHEY premium