SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna + kofeina czy "spalacz" Alpha Cuts?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Witajcie, zastanawiam się nad:

1. Efedryna + kofeina (200tab efki po 8mg na tabletkę i 100 kofeiny ) za 250 zł
2. Spalacz Alpha Cuts (allegro) za niecałe 200 zł

Mam do zredukowania jakieś 10-15kg TŁUSZCZU, bo mam ponad 20% BF. (do tej pory zgubiłem już 10kg).

Dlaczego zastanawiam się nad tym spalaczem? Bo ma bardzo ciekawy skład:


Bardzo dziękuję za Wasze opinie :)

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
sklad dla hardcorowcow.
polaczenie moze byc nieco niebezpieczne dla zdrowia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
TomQ-MAG
sklad dla hardcorowcow.
polaczenie moze byc nieco niebezpieczne dla zdrowia


Ostatnio miałem Hyperlean FX7 i średnio na mnie działał. Mam bardzo dużą tolerkę na stymulanty ze względu na zamiłowania do tych mniej związanych ze sportem "za młodu". Jedyne co mnie zastanawia to mała ilość opinii na temat tego spalacza.

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Wynalazek który otumani a niekoniecznie będzie tak świetnie spalał tłuszcz sam w sobie.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233
Amentoris
Wynalazek który otumani a niekoniecznie będzie tak świetnie spalał tłuszcz sam w sobie.


Czyli zestaw nr 1 będzie zdecydowanie lepszy, bo sprawdzony i bezpieczniejszy?

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Zabawa z efedryną przez niedoświadczone bądź nieodpowiedzialne osoby nie można nazwać nigdy bezpieczną, ponadto dostać pewną efkę na dziś to problem

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1233

Bo żyć godnie to nie znaczy nie upadać, każdy robi błędy, ważne jak będziesz po nich wstawać ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
bez nazw serwisow

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182457
Bo fx7 nowy nie pobudza tylko spala nie ma takich stymulantów już .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacz tłuszczu po cyklu kreatyny

Następny temat

Odzywka bialkowa dla nietolerykow mleka krowiego.

WHEY premium