SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna, L-Karnityna. (spalanie tkanki tłuszczowej)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 701
Witam.
Jestem nowy na forum.
Mam 15 lat, chciałbym schudnąć ok 10kg w możliwie jak najkrutszym czasie
Chciałbym zapytać co jest skuteczniejsze efedryna
(z dodatkiem kofeiny i kwasu acetylosalicylowego/aspiryny), czy L-Karnityna?
Wydaje mi się że efedryna, ponieważ jest tańsza, i ludzie w internecie ponoć potwierdzają jej działanie.
Zdążyłem się zorientować że L-ka jest droga, czasem nieskuteczna, i daje małe rezultaty.
Doradźcie mi także jaką zastosować djetę i jake ćwiczenia wykonywać.
Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Jezeli chcesz schudnac to radzilbym jak juz chcesz czyms sie wspomoc to fat burner ,ale glownie dieta +trening,co do diety to ogranicz weglowodany (ryz,makaron it.) ale zwieksz ilosc bialka(ryby,kurczak,piers z indyka itp.) aha slodyczy nie jedz ,owocow tez nie za czesto bo zawieraja ww proste a w schudnieciu ci nie pomoga
Co do treningu to aeroby np.rowerk,biegi(jakis 40-60 minut jak nie dasz rady to na poczatku zacznij krocej a z czasem bedzie coraz lepiej:)
a jak na silowni cwiczyc to bardziej rob cwiczenia mnijszym ciezarem wiecej powtorzen cos jak na rzezbie
Zycze powodzenia.
Aha dodam ze jezeli chcesz brac cos w stylu ECA to musisz miec zdrowe serduszko znaczy nie miec z nim zadznych problemow ale ja odradzam uwazam ze powyzej napisane rady pomoga:)
A l-karnityna moze nie jest az bardzo tania ale to jest roznie na jednych dziala a na innych nie ,ale pamietaj to ma tylko wspomagac ,najwazniejsze jest dieta+trening.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wspomaganie w tym momencie moim zdaniem nie jest potszebne. jak chcesz schudnąć biegaj co dzień 40 min. ułuż dobrą diete i mniej jedz (warzne jest aby nie jeść na noc). Więcej o tym mozesz sie dowiedzieć w dziale odrzywianie i trening. p.s. z samego jedzenia l-karnityny nie zrzucisz masy.

"Kredyt umarł kryzys żyje, kto nie płaci ten nie pije"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 701
Jeśli mam biegać to w jakim tępie, ile razy dziennie i czy codziennie.
czy dobrze zrozumiałem: nie jeść owoców tylko mięso zawierające dużo białka? a co z jazdą na rowerze (zwykłym, nie stacjonarnym)

efedrynę zażywałem już kiedyś ale dla zabawy i dlatego że ma się po niej fajnego speeda, lepiej się myśli i wogóle. stosowałem w różnych koombinacjach, najcześciej w takiej: efedryna 30-60mg, cofeina 200-400 mg,
kwas acetylosalicylowy 300mg.
ile czasu może mi zająć zrzucenie powiedzmy 5kg?

**dzieki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Volbolt - jesteś o wiele za młody na ECA. Produkt jest dozwolony dopiero od 18 lat. W końcu dopiero się rozwijasz. A i tak mając osiemnastkę na karku dobrze jest dać sobie przez jakiś czas spokój z TP. Zastosuj się do w/w rad, a efekty będą!

Grasik

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyć brałeś ECA tzn. w jakim wieku - 8 lat. Weź się człowieku zastanów, praca nad sobą, dużo aerobów (rower może być) dieta i schudniesz bez problemu.

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
W Katowicach jest poradnia leczenia otyłości (państwowa a ma świetne wyniki) Mówią tam, że efekt placebo w przypadku odchudzania jest bardzo silny tzn. że jeśli uwierzysz że jedzenie czekolady pomaga ci schudnąć to schudniesz.
Nara.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idę po parę tabliczek, tylko niech mi ktoś wcześniej wmówi, że to pomaga


lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 268 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10155
Szefowa tej poradni na grubasach dorobiła się tytułu profesora i bez cienia wątpliwości mówi że np. aby chitinin dał efekt opisywany na opakowaniach trzeba by go zjeść ze 100 razy więcej niż zaleca producent.

Chcąc się odchudzić pamiętajcie
1 g tłuszczu = 9 kcal.
1 g sałaty = 0,25 kcal.

To odchudza a nie chemia.
No i ćwiczenia ale szybkie (w czasie treningu tętno 180 minus wiek) i długie (dopiero po 10 do 20 minutach organizm sięga po zapasy tłuszczu)

Jak chcesz schudnąć bez wysiłku to bierz ********** ale Marek Kotański powiedział by ci coś na jej temat.

ginekologiem nie jestem ale zajrzec moge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
jazzman tetno raczej 220 - wiek. I dopiero z tej liczby obliczasz 60-75 % strefy w ktorej powinienes sie znajdowac podczas treningu aerobowego. Jednakze do obliczania tej strefy, bedzie raczej niezbedny zegarek z pomiarem tetna i strefy, bo raczej w czasie np. biegu, nie bedziesz trzymajac reki na sercu, liczyl uderzen na minute itd.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 701
efedrynę wraz z kofeiną i kwasem acetylosalicylowym pierwszy raz wziąłem w wieku 13 lat. Dzisiaj biegałem 21 minut w średnim tempie bez przystanku,
takie są moje możliwości w chwili obecnej.
a i efedrynnę brałem nie z jakiejś termy czy coś takiego ale z łatwo dostępnych, i w miarę tanich tabletek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNA - roznice...

Następny temat

AminoStar w POLSCE

WHEY premium