SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Eca i johimbina a dieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 345

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 76
Witam jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie

Chciał bym się poradzić cię co do joszki bo nigdy nie brałem
Czy dobrze będzie gdy będę brać efedrynę 2 tygodnie on dwa off i w tym czasie przerwy brać joszke czy lepiej np
Eca 2 tygodnie on i 2 off a joszke cały czas tylko np w tygodnie z ECA 10 mcg a w tygodnie bez eca 20 mcg?

A i jeszcze jak wygląda sytuacja z dietą na joszce .
Słyszałem że najlepiej działa na ketozie bo nie ma takich wyrzutów insuliny mogę jechać na joszce przez 2 tygodnie na węglach około 50 g a potem na 2 tygodnie wskakiwać na 150 g?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6209 Napisanych postów 141063 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1040242
oobiscie bym dal 2 on off eca, a miedzy czasie joha, kofa, tyrozyna

johe mozna dac na diecie gdzie sa weglowodany jak najbardziej, tylko umiejetnie trzeba je wplesc w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 76
Umiejętnie czyli no po porannym cardio a potem okolotreningowo ? Dać też trochę przed snem ? W jakie węgle uderzać ? Owsianka z rana potem przed i po treningu banan albo inny owoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6209 Napisanych postów 141063 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1040242
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster Testosteronu