SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

E-papierosy a sylwetka i wytrzymalosc

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pytanie czy palenie e-papierosow szkodzi osobie ktora trenuje? (Nie mowie tutaj o kulturystyce czy jakis osiagach silowych, chce wiedziec czy to bedzie mialo jakis wiekszy wplyw na osobe ktora cwiczy w domu np pompki itp) I czy wplynie to jakos na wytrzymalosc (Robie po 300 pompek na treningu i chce wiedziec czy wplynie to jakos na wynik)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Inezz96 Mistrzyni Polski Administrator
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 4417 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42906
Po chwali zachwytów i poczuciu bezkarności, okazuje się, że w niektórych przypadkach e-papierosy wykazują jeszcze większą toksyczność w porównaniu ze zwykłymi papierosami. To że na jednych płaszczyznach są znacznie mniej szkodliwe (płuca), nie oznacza to, że na inne części naszego ciała nie będą szkodziły bardziej. Coraz więcej badań potwierdza tego typu teorie.

Wiem, że wśród nastolatków panuje taka moda (też mam takiego jednego nastolatka w domu ) jednak w tej modzie nie ma nic mądrego.

To świetnie, że pytasz i że martwisz się o swoje zdrowie, gdyż w Twoim wieku taka troska to jednak rzadkość. Zakładam jednak, że jesteś inteligentnym chłopakiem i porzucisz tą niczemu nie służącą używkę, gdyż z całą pewnością można stwierdzi, że nie jest ona bezpieczna dla zdrowia.

Już w tej chwili lekarze twierdzą, żę chemiczne uszkodzenia płuc na skutek palenia e-papierosów są faktem.

Dla osoby aktywnej chcącej osiągać wyniki sportowe, zdrowie jest fundamentem na którym je budujesz wspomnianą wcześniej formę.

Pozdrawiam,
Inez Gorońska Mistrzyni Polski Bikini fitness
https://www.instagram.com/inezgoronska/?hl=pl 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 545 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4599
Oczywiście, że wpłynie. O tym, że papierosy są szkodliwe chyba pisać nie trzeba. A jeżeli chodzi o siłownię to wydaje mi się, że mogą ograniczać wydolność. Drugą kwestią jest czy robienie 300 pompek ma sens, ale nie o tym post więc tego tematu nie będę poruszał
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to może być moje zero kaloryczne?

Następny temat

Proteina nie "białko"!!

WHEY premium