SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

E-BOL cos dla prawdziwych KULTURYSTÓW

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
Musiałem utworzyc nowy temat bo nie mogłem nigdzie uzyskac odpowiedzi na moje pytania!!

Chce wziąc ten e-bol ale najlepiej zeby ktos mi podpowiedział co do tego?? Wiem ze przy tym trzeba przyjmowac wiekszą ilosc białka(tak jak przy wszystkim), ktos mówił zeby dodac kreatyne monohy... ale ja chciałem zrobic cykl kreatynowy po e bolu!!

Czy po mpierwszym opakowaniu potrzebna jest tygodniowa przerwa?? i czy do tego dokupic jakąs odzywke pompującą czy juz nie
Chciałem do tego dokupiec:
Mutant mas
glutamine extrem z treca
bcaa (jakie najlepsze)??
plasma jet zaczoł bym stosowac po pierwszym opakowaniu
carbo

po tym cyklu chciałem walnąc x-pandaenergizer

MAM NADZIEJE ZE KTOS MI POMOZE

to jest to co lubie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
ilosc bialka zwieksza sie drastycnie jedynie przy saa a w innych przypadkach zaleznie od celu
kreatyne mozesz dodac nie musisz, twoj wybor
przerwa nie potrzebna
plasma jet i e-bol razem nie potrzebne
a e-bola dobrze polaczyc z t-bolem, ale najpierw to ty wypelnij ankiete dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
jaką ankiete??

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
kozacki temat "E-BOL cos dla prawdziwych KULTURYSTOW" (lol)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
z tego co słyszałem to e-bol jest bardzo dobrym srodkiem a ze tak nazwałem temat to jest moja sprawa!!

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
bardzo dobrym srodkiem do czego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1522
poczytaj troche to sie dowiesz ......

to jest to co lubie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
(lol) poczytaj troche to sie dowiesz ale mnie rozbawiles buahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9810
Witam. Robiłem cykl na e-bolu + t-bol i powiem tak że nie warto za te pieniądze. Siła i regenereacja na plus ale nic poza tym. Masy raczej dużej na tym nie zbudujesz. Lepiej kupić stacka przedtreningowego bez kreatyny i tyle.

Zmieniony przez - marcintom1 w dniu 2008-10-21 11:49:29

Tylko ciężka praca daje wyniki!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z kreatyna

Następny temat

1 cykl->masa.Prosze o sprawdzenie

WHEY premium