SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EXTENSOR - nowe białka serwatki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
Zgoda, zgoda, zgdoa. Jeszcze raz przepraszam wszystkich. Za jakis czas postram sie wlozyc mocny (mocny naukowo, ale jasny i czytelny) artykul o prohormonach w dziale doping. Na tym sie znam najlepiej. Kiedys nawet pracowalem nad krystalizacja 4-AD-EC firmy biotest. Nie wazne. Czekajcie na moj nowy post, byc moze was milo zaskocze. Teraz juz nie chce zasmiecac tego postu pana Szpinety. No chyba, ze odpowie na moja prosbe, w koncu sam rzucil mi wyzwanie naukowe. Z tym, ze nie sadze aby mial cokolwiek czym moglby sie pochwalic. Tak czy owak jego tez pozdrawiam. I taka uwaga na koniec panie Szpineta jesli rzuca pan pewne wyzwania warto sie wczesniej nad tym zastanowic. Czekam na pana dorobek naukowy, nawet jesli tylko dotyczy serwatki.
Pozdrawiam
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Picasso...daj nam znać tu w Suplementaci, że już umieściłeś swój artykuł (albo wyślij mi go mailem, jeśli mogę Cie prosic o to). Ja jakoś rzadko zaglądam do Dopingu a nie chciałbym go przegapic
Pozdrawiam

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O prohormonach chętnie poczytam, czekamy na art

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2747
To bedzie bardzo duzy, przegladowy artykul. Potrwa to jakis czas bo musze zrobic sporo rysunkow, schematow itd. Zebrac razem wszystkie informacje itd.
Na pewno wszystkim dam znac.
Pozdrawiam
Picasso

Zycie jest sztuka ...

Zycie jest sztuka ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czajnik,

wszystkiemu winna jest rozsypana forma w zepsutych mailach. Jak dostaniesz właściwą wersję przekonasz się, że kalkulacja jest w porządku.

Dariusz Szpineta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Picasso,

nigdy, w przeciwieństwie do Ciebie, nie twierdziłem że jestem naukowcem.
Ale mam dla Ciebie smutną nowinę - Ty też nim nie jesteś.
Podzielam zdanie innych uczestników forum na Twój temat.
Tym razem moja obawa przerodziła się w pewność - masz naprawdę duże zaburzenia natury emocjonalnej. Chyba emigracja Ci nie służy.
A może pakujesz w siebie jakieś środki wywołujące taki stan?
Spróbuj białek serwatki, to Ci się polepszy.

Tymczasem czekam na Twój dorobek naukowy.

Dariusz Szpineta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie koncentraty mają BV104?
Zapewniam że udzielanie nieprawdziwych informacji, czy bstosowanie zaokrągleń nie należy do naszych praktyk.

Dariusz Szpineta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Lacma, na każdym koncentracie serwatki jest BV 104.
Pierwszy raz słyszę żeby koncentrat miał BV 140.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam mówiłeś, że niemieckie mają BV125. Za chwilę wyślę wyliczenia.

Dariusz Szpineta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Picasso z właściwą sobie błyskotliwością zrozumiał aluzję Pazia.

Dariusz Szpineta
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO LEPIEJ KUPIĆ ABY ROSNĄĆ ?

Następny temat

"Carnitin 1000" czy "carnitargin gold plus"

WHEY premium