SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EURO 2008

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Sędziowanie beznadziejne.

Sędzia główny powinien każdą kontrowersyjną sytuację oglądać na wideo, bo to jest przegięcie co się dzieje. W każdym meczu albo niesłusznie nieuznawane gole, albo karne z kapelusza, albo uznawanie goli strzelanych ze spalonych....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
Takie pytanko.
W każdym meczu przed wyjściem zawodników na murawę, kibice śpiewają (albo to z taśmy puszczają ) pioseneczkę. Nawet nie pioseneczka bo muzyki tam raczej nie ma, śpiewają tylko "la lala laa laaa la" i tak w kółko Kojarzy ktoś ? Co to jest ? Gdzie to mogę znaleźć ewentualnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
http://bartek17777.wrzuta.pl/audio/1ijIkp5yxS/shaggy-feel_the_rush

ja często przed wyjściem piłkarzy słyszę tą piosenkę

Zmieniony przez - wikt w dniu 2008-06-14 09:41:28

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Hermes House Band - I will survive (z tym, że to jest pod koniec tej piosenki)

http://diablatkowawa.wrzuta.pl/audio/1dQI0CSDb1/hermes_house_band_-_i_will_survive_la_la_la

Jak będziesz miał samą wersje kibiców to wrzuć tutaj


No i to, czas do domu (Francja, Włochy)

http://pl.



Zmieniony przez - BeeV w dniu 2008-06-14 10:56:34

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
Nie, nie. To o co mi chodzi to jeszcze coś innego.
Dzisiaj się postaram nagrać to jak będzie w tv leciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Oni właśnie to śpiewają na końcu tej piosenki masz, nie wiem co innego mogą śpiewać

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10757
http://www.wrzuta.pl/audio/zufAwBiXw5
Wrzuciłem na serwer. Śpiewają od 50 sekundy tego nagrania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3956
Faktycznie zawsze śpiewają to, kiedy piłkarze wychodzą na murawe...

Ale nie wydaje mi się, by była to jakaś piosenka... raczej przyśpiewka...

tak jak ta...

na na,,, na na ... na na na na na na na na na na na na na na na na na nana na na na!

"...Ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem, wyrzeczenia są tutaj jedynym zgrzytem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2347 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8503
Klose-rosół za 2 euro, grillowany Makelele za 9

Jeden z wiedeńskich restauratorów chcąc zachęcić kibiców do odwiedzenia jego lokalu podczas mistrzostw Europy przygotował... piłkarskie menu.
Potrawy opatrzone zostały nazwiskami zawodników biorących udział w Euro-2008. I tak za dwa euro można skosztować Klose-rosołu, 5,80 trzeba zapłacić za sałatkę-Mathijsena, a 9,50 to cena makaronu Rakiticia. Pół euro mniej kosztuje grillowany Makelele, a porcja Ballack-Schinken to wydaktek 3,5 euro.

W jadłospisie wiedeńskiej restauracji nie może zabraknąć stałej pozycji, jaką jest Schweineschnitzel, z tym że w czasie trwania ME podawany jest on w specjalnej wersji jako "Schwein(steiger)schnitzel". Za 8,50 obowiązkowo z sałatką ziemniaczaną.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka to piosenka???

Następny temat

[EURO 2008] POLSKA - NIEMCY

WHEY premium