SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ENZYMY TRAWIENNE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1410

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1163
Jaka ma być dzienna dawka enzymów z suplementów ?
Znacie jakieś produkty z enzymami ?
Proszę o podanie ceny i ilości porcji.
Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
teraz jest sporo prochów pomagajacych w trawieniu np rangaz czy jakos tak a w cenach to sie nie orjetuje

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początku napisz czy Ci brakuje tych ezymów czy co bo po co zdrowemu człowiekowi dodatkowe enzymy jak i tak dobrze trawi pokarm bo ja nie wiem o co Ci chodzi napisz coś więcej a może ktoś Ci pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Enzymy, są bardzo ważne również dla zdrowego człowieka. Na ogół wydaje nam się, że jesteśmy zdrowi, właściwie nie do zdarcia. Okazuje się jednak, że w wieku 35-45 lat mamy poważne problemy ze zdrowiem i tu nie znaczenia, czy człowiek jest szczupły, czy otyły. Zarówno jeden jak i drugi choruje na tą, czy inną chorobę.Enzymy kontrolują przemianę materii. Właściwa przemiana materii to dobry stan zdrowia, a niewłaściwa prowadzi do różnych chorób. Aby zapanować nad chaosem,musimy zmusić organizm do większej produkcji enzymów. A takim produktem jest "ENZYME'S ACTIVATOR" preparat mineralny o unikalnym składzie. Sam używam tego preparatu ponad półtora roku i muszę powiedzieć, czyni on cuda oczywiście w czasie.Błędem byłoby,oczekiwać cudów po miesiącu, aczkolwiek już są pozytywne oznaki poprawy zdrowia.Więcej wiadomości mogę przesłać na e-mail. [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kuknijcie moja diete.

Następny temat

Odżywianie po treningu

WHEY premium