SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ELO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
ostatnio pisales ze walisz HGH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta?

podaj line

a zreszta nie mam zwyczaju klamac bo nie musze wiec spor bez sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 170 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1978
ide spac , powodzenia w walce z hipoglikemia

przy dawce 3xna dzien wzrasta bardzo mozliwosc na zostanie cukrzykiem tego tez pewnie nie wiedziales

Zmieniony przez - dukeluk w dniu 2011-01-15 00:48:37

Zmieniony przez - dukeluk w dniu 2011-01-15 00:48:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki ze sie podzieliles wiedza

co ja bym bez ciebie zrobil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
nasuwa mi sie jeden wniosek ktory nic i tak nie wnosi ale podziele sie nim
jak ma byc wszystko dograne tak jak w zegarku jak podal greg to trzeba byc dosc zamoznym bezrobotnym

a na twoim poziomie, moim i duzej czesci tego dzialu wystarczy troche testo tygodniowo i dats all

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podalem swoja rozpiske jaka stosuje.
Jesli chce sie miec wyniki to trzeba poswiecen.
Zarcie je sie zimne itd.

To ze ktos nie potrafi tego zrozimiec i tymbardziej nie potrafilby zastosowac to juz jego sprawa . Dla tego zawsze bedzie na poziomie jakim jest.

Nie po to to rozpisuje by sue tego nie trzymac

A podejrzewam ze mam tu z was najwiecej na glowie.
Jesli ktos ma diete inna i to dla niego jest czyms dziwnym co napisalem to gratuluje pojecia. Dla tego pewnie na sfd wiekszosc towaru to FAKE

Zmieniony przez - GREGOR_ian w dniu 2011-01-15 09:17:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2285
tu masz greg racje za***ista....
testy walki,meta walek,wszystko maja lipne i podrobione...

ale po chwili gadki wychodzi,ze typ przytyl 5kg, a chcial 25,i dlatego zaklada temat o tytule " omo walek ",
albo drugi pisze,ze walil po 1,5grama tescia z deka,i wszystko stalo w miejscu,a to dopiero drugi cykl. gdzie przecierz jakby "tylko jadl" jak trzeba na bombie,dalby dobra nadwyzke kalorii, to po samych tych kaloriach organizm by odpowiedzial wzrostem masy...

nie mowie o tych,ktorzy bawia sie kilka lat czynnie w ten sport, i maja zastoje,problem z regeneracja,czy poprostu zycie prywatne nie pozwala sie przylozyc.
ale 80% userow, to niestety matolki jak opisalem wyzej,i krotko mowiac " nie umieja jesc,cwiczyc,brac saa" ,
- ale oczywiscie sa pierwsi, zeby oceniac towar na rynku, czy innych uzytkownikow.

jak ktos ma pojecie, to daje rade,taka prawda.
mico - napisz pozniej,jak wrazenia z uzywania slina, mysle o tym,ale jakos tak...
sam niewiem..

diamondtropin/somatrope/hygetropin/omnitrope:
5iu / ed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepszym tanim sposobem owsiane+białko wszystko zmiksować do butelki po coli i jazda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hyge to wlasnie to o czym juz od dawna mowie. Najwiecej do powiedzenia maja Ci co nie maja pojecia o tym co robia.

Dla mnie cykl masowy kojazy sie z kara jak mam w glowie ile musze zjesc by byl progres. A jak sobie mysle ze to jeszcze z czasem i wzrostem wagi trzeba dodac to juz sie odechciewa zyc.

A niektorzy nawbijaja soku 2 razy tyle co powinni bo wiadomo ze jatwiej jest w***ac 1 ml soku wiecej czy polknac 2 male tab wiecej dziennie niz zjesc pol kilo ryzu , z 100 g owcianki i z 1,5 kilo miesa.

Ale nie tedy droga. Tu droga prowadzi do celu poprzez lyzke i widelec a nie strzykawke.

Ale i tak wiekszosc internetowych ,, koksow ,, wie lepiej .TO WYJEPKI BO NIE IDZIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema

od dzisiaj zaczalem

nie idzie jeszcze tak jak greg napisal ale nie od razu rzym zbudowano musze rozciagnac zoladek bardziej

do jedzenia zimnego przyzwyczailem sie dawno jak i do tego ze albo sie chce albo nie

wlasnie koncze mielic 250g steka za 2h znowu odpuszczam slina do czasu jak dam rade w ciagu dnia zjesc w zarysie tak jak greg

a wrazeniami moge sie podzielic juz teraz :
- strach ze mozesz yebnac
- drgawki jak zamulisz i za wolno jesz , w sesie reka zaczyna drzec i wtedy jest fajnie bo wiesz ze jak sie zestresujesz to cukier jeszcze nizej spadnie
- mega apetyt
- mega pompa
- zmiany prawie z dnia na dzien jak znasz swoje cialo
- sila pieknie idzie



i zeby nie bylo ze jestem lamusem jadlem do wczoraj 400g ryzu mw 750g miesa i do tego mase smieci zeby maszyna miala paliwo

ale od dzis staram sie jesc wiecej

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-01-15 17:04:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta eap , wino scantel pharma

Następny temat

metka polska po terminie ważności

Wiecej