SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEKT "SAUNY" NA SIŁOWNI I AREOBACH

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2617

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
witam, mam pytanie na temat "efektu sauny" na siłowni i podczas uprawiania areobów, a dokładniej to kupiłem ostatnio dres który daje taki efekt. jestem z niego bardzo zadowolony. a co Wy o nim sądzicie... może ktoś tez stosuje i ma jakieś inne uwagi na ten temat.
proszę o poważne odpowiedzi a nie nabijanie się itp. zależało by mi też żeby wypowiedział się jakiś profesjonalista z OLIMP TEAM.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Stary, z Olimp Team nie jestem, a tym bardziej nie chcę się z Ciebie nabijać, ale taki dres to rasowy shit.
Zrób sobie aeroby w bluzie i będziesz miał efekt sauny a przynajmniej pikawki ci nie będzie obciążało przez cały trening, no i w ogóle jakimś TV marketem i ściemą mi to zalatuje.
Dobry trening, na dobrym tętnie, a jak chcesz pobudzenia załaduj sobie Thermo Speeda albo Speed Extreme shot.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 304
Popieram przedmówcę....

Teoretycznie podnosisz temperaturę ciała, większy wydatek energetyczny, ciężej wykonać obciążenie treningowe....ale to tylko teoria...
w rzeczywistości wykonujesz przecież trening na takim samym (niższym) poziomie niż bez użycia sauny, np. jazda na rowerku...
w saunie pojedziesz np. 15/h przy tętnie 160
przy braku sauny - 25/h....
efekt?

Mniejsza frajda, mniej endorfin...odwodnienie..

No chyba, że szykujesz się na mistrzostwa w upalnych krajach i chcesz przygotować organizm?...tylko teoretyzuję..takie moje zdanie...

sport ma być FRAJDĄ a nie katorgą...

zrób sobie porządny trening aerobowy...siłowy...
a w dzien wolny lub pod wieczór zrelaksuj się w saunie,
zregenerujesz szybciej organizm, usuniesz toksyny i będziesz czuł się...poprostu lekko i przyjemnie prawie jak na reklamie w tv :D

WIARA CZYNI CUDA ! - Go For It !

www.karolinakozela.pl
www.dobry-dietetyk.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1038
wielkie dzięki... o takie odpowiedzi mi chodziło...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249


A gdybyś chciał wykorzystać dresik, to proponuję - załóż go na techno party, albo inny rave....
Myślę że tam się wkomponuje...

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 849
a ja kiedyś używałem i bardzo sobie chwale.
używałem do zbijania wagi i lekkiego odwadniania - jak najbardziej sie sprawdził. 40 minut na bieżni i czułem sie jak w basenie.
tak, zgadzam się, obciąża organizm, ale odwadnia lepiej niż pas neoprenowy (który odwadnia punktowo, ale tez skutecznie) do pewnych celów. z czystym sumieniem moge polecić ten od firmy na E...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
Jezeli moge sie wtracic... Jest spora roznica miedzy procesem spalania tkanki tluszczowej a odwadnianiem. mmaciejj co to znaczy lekkie odwadnianie ? bodzio1988 skoncentruj sie na porzadnym treningu ukierunkowanym na spalanie tkanki tluszczowej - jezeli taki jest Twoj cel. Dres w tym wypadku jest najmniej wazny.

no pain - no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 849
co znaczy lekkie odwodnienie? jakieś 3-5%. Pomagał mi wypocić wodę podskórną, ot co. A co do redukcji tłuszczu - czasem fat w dużym stopniu już jest spalony, ale mięśnie nie są tak widoczne, bo ktoś jest zalany wodą. stąd właśnie zapotrzebowanie na pasy neoprenowe, dresiki saunowe czy produkty zwiększające diurezę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
mmaciejj
wydaje mi się, że dałeś się reklamie, która rozbudziła w tobie potrzebę.
A czy próbowałeś tego samego w normalnym dresie?
Mam nadzieję, że porządnie przetestujesz ten dres i zwykły na sobie i napiszesz nam o rezultatach, bo na prawdę bardzo chętnie o tym przeczytam, a kto wiem, może nas do tego przekonasz.



Zmieniony przez - joyride w dniu 2010-11-08 00:02:53

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mmaciejj
tego typu dywagacje przydatne sa ewentualnie gdy ktos wyglada juz w okolicy wygladu Andrzeja Wiatra z okladki (i artykulu) numeru 5-tego Perfect Body
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 803
mmaciejj uwierz mi ze mozna przygotowac znakomita forme bez tego typu wynalazkow ktore moim zdaniem wplywaja bardzo negatywnie na komfort treningu. To przeciez tez ma znaczenie.

no pain - no gain !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwycięstwo Karolli na Sierra de Cazorla MTB Marathon !

Następny temat

NABÓR DO TESTU MASOWEGO ! SUPER ZESTAW ZAPRASZAMY !

WHEY premium