SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEKTY po treningu na sucho

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema jestem zwolennikiem treningu na sucho tzn. bez supli i odżywek 100% natural. Imam takie pytanko, czy efekty po naszym treningu uwidaczniają się p 1 miesiącu a jak nie to czy plan do bani czy może troszkę trzeba poczekać. Widziałem że po 2 latach to nawet niezłe koksy wychodzą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
powinny byc zmiany juz po 2tyg regularnych treningow i diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Po 2 latach intensywnego , regularnego treningu napewno wyjdziesz ładnie ; ). Myślę, ze po miesiącu owszem widac minimalny ,, zarys ,, ale jest to zaledwie 1% tego co mozesz zrobic przez 2 lata.

,, Największe minimum, To dac z siebie maksimum ,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Oprocz nagle utrzymujacej sie "pompy" treningowej i nagłego wzrostu sily to po 1 miesiacu treningow nic innego nie zobaczysz.
Jesli chodzi o aspekt sylwetkowy trwaly (a nie o pompe) to te zmiany zachodza bardzo wolno.
Po 9 miesiacach przemyslanych i systematycznych treningow mozemy juz mowic o czyms trwalym i ewidentnie widocznej roznicy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 336
Dokładnie, podbijam do posta kolegi wyżej ;)

,, Największe minimum, To dac z siebie maksimum ,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
ćwicze od lata 2007 z mniejszymi przerwami... kompletnie na sucho, (bez koksu, odzywek, suplementow) przyrosty są chciaż duże mniejsze niż u innych którzy biorą coś, ale nie narzekam, liczy się wytrwałość, w tym sporcie nie ma nic na szybko,
pozdro

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2056
Oczywiście że im dłużej tym lepiej ale fakt jest faktem że niektórzy po pół roku osiągają efekty takie na jakie niektórzy czekają pare lat, nie chodzi to o genetyke ale o odpowiednie rozplanowanie treningu. Trening Marka Rippetoe (generalnie każdy przemyślany trening) daje nowicjuszą ponoć ok. 15 kg mięsa w ciągu pół roku.

A odżywki i suplementy to jest biznes, to że bez tego biznesu nie można przypakować jest ściemą, jak ktoś wie jak się dobrze odżywiać to jest dla mnie oczywiste że bez odżywek zrobi lepsze mięśnie od tego co zajada sie odżywkami sokami kurczakiem z ryżem twarogiem i pięcioma różnymi rodzajami białka na dobe niszcząc sobie bebechy.

Zmieniony przez - barbaryan w dniu 2010-10-16 09:09:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Nie jest to prawda niestety.Przez 1 rok treningow poczatkujacego mozliwy jest max. 1 kg suchych miesni miesiecznie w 2 roku treningow bedzie to juz bardziej 0,5 kg miesiecznie :) Mark Rippetoe wyraznie wspomina ze 15 kg w pol roku o ktorych piszesz jest mozliwe ale przy proporcji przyrostu miesni to tkanki tluszczowej 60:40 jedzac miedzy 4000 - 6000 kcal co jakby na to nie patrzec polowa z tych 15 kg to tluszcz :) Nawet sam Mark sie smieje ze jak ktos chce czekac nie wiadomo ile czasu na przyrost znacznyi miec jednoczesnie kaloryfer to niech czeka nie wiadomo ile ale jak ktos chce szybko to jak twierdzi lepiej sie zalac troche fatem.Jednak Mark ma wyraznie podejscie do tematu malo sylwetkowe, wspomina w artykule ze dla niego sie liczy to zeby niekoniecznie miec wyrzezbiony brzuch i ladna sylwetke tylko zeby po prostu w ubraniu bylo widac ze cwiczysz i jestes silny a jak zdejmiesz koszulke to juz nie jest tak ladnie :)
Zalezy na czym komu zalezy :)
Dla zainteresowanych - http://www.t-nation.com/free_online_article/most_recent/most_lifters_are_still_beginners

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-10-16 15:54:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2056
Dobrze że to wyjaśniłeś tutaj wszystkim bo mnie w sumie temat średnio interesuje i opierałem się na tym co kilka razy czytałem, słyszałem, oczywiście nie wyobrażałem sobie że to 15 kg to same mięśnie ale powiedzmy sobie szczerze nawet połowa tego to jest efekt znakomity patrząc z perspektywy czasu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA + ZWYKŁE ĆWICZENIA

Następny temat

Trening dla poczotkującego. Pomocy

WHEY premium